NITE IZE Utahovací karabina se zámkem Figure 9 – malá S – Combo set (2ks)

Inovativní a patentovaná utahovací karabina se zámkem Nite Ize FIGURE 9(R) slouží k utahování, připevňování, spojování a zajištění provazů a lan bez použití uzlů.  Karabina je stejná jako její předchůdce, ale navíc má i zámek k uzavření karabiny. Figure 9 se zámkem tak můžete vázat třemi způsoby a bezpečně ji kotvit jako karabinu všude tam, kde lze zacvaknout. Tato karabinka dělá z utahování, kotvení a povolování lan a provazů naprosto jednoduchou záležitost. Karabinu můžete použít na svazování palivového dříví, zajišťování nákladu na korbě, napínání stanu, uvazování lodí, prostě na cokoliv, kde je potřeba napínat, svazovat, přitahovat a utahovat. Karabina je vyrobena z lehkého…

Výrobce:

324  včetně DPH

Dostupnost: 5 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 13778 Kategorie: , Štítek:

Popis

Inovativní a patentovaná utahovací karabina se zámkem Nite Ize FIGURE 9(R) slouží k utahování, připevňování, spojování a zajištění provazů a lan bez použití uzlů.  Karabina je stejná jako její předchůdce, ale navíc má i zámek k uzavření karabiny. Figure 9 se zámkem tak můžete vázat třemi způsoby a bezpečně ji kotvit jako karabinu všude tam, kde lze zacvaknout. Tato karabinka dělá z utahování, kotvení a povolování lan a provazů naprosto jednoduchou záležitost.
Karabinu můžete použít na svazování palivového dříví, zajišťování nákladu na korbě, napínání stanu, uvazování lodí, prostě na cokoliv, kde je potřeba napínat, svazovat, přitahovat a utahovat. Karabina je vyrobena z lehkého a odolného hliníku, takže se vám pronese jen minimálně. Můžete s ní vázat jak přímé linie, tak vytvářet stahovací oka. A když chcete naopak věc rozvázat či povolit stačí jen provaz či lano vyháknout a bezpečně pomalu uvolnit přes připravený výřez. Karabina má navíc směry vedení lana vyznačeny laserem na těle. Nemůžete tedy udělat chybu.
Set obsahuje 2x karabinu se zámkem Figure 9 a 2x provaz.
Vlastnosti:

uvazování, svazování a napínání provazů bez uzlů
chytrá alternativa ke klasickým gumicukům 
tři způsoby kotvení

smyčka
jeden pevný bod
zakotvení karabinou

laserem značený směr provazu pro jednoduché použití
lehká a pevná hliníková konstrukce
zámek karabiny z nerezové oceli
2ks karabina Figure 9 a  2x provaz

velikost S malá:

pro provazy a lana o průměru 2 až 5mm
šířka otevření zámku 9mm
maximální zatížení 22,5kg
rozměry: 33,52mm x 68,57mm x 7,7mm
váha: 13 g

UPOZORNĚNÍ:
Není určeno pro horolezectví! Nevhodné tam, kde by rozpojení karabiny mohlo vést k ohrožení zdraví nebo poškození majetku.