NITE IZE Vázací drát Gear Tie (2ks), černý – délka 12″

Patentovaný vázací drát Gear Tie je nejuniverzálnějším prostředkem k svázání, uvázání, zavěšení a třízení či organizaci téměř všeho co vás napadne. Gear Tie se skládá z vnitřního silného drátu, který se dá tvarovat a odolného gumového vnějšího obalu. Pevný drát zaručí i to, že po vytvarování Gear Tie určený tvar drží. Gear Tie je určen k opakovanému použití. Může být kroucen a utahován a je určen pro použití jak v interiérech, tak venku pod volnou oblohou. Jeho flexibilita a schopnost udržet požadovaný tvar ho činí nekonečně užitečným a multifunkčním. Může být použit jak ve sladké, tak slané vodě bez následků. Je…

Výrobce:

175  včetně DPH

Dostupnost: 3 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 13789 Kategorie: , Štítek:

Popis

Patentovaný vázací drát Gear Tie je nejuniverzálnějším prostředkem k svázání, uvázání, zavěšení a třízení či organizaci téměř všeho co vás napadne. Gear Tie se skládá z vnitřního silného drátu, který se dá tvarovat a odolného gumového vnějšího obalu. Pevný drát zaručí i to, že po vytvarování Gear Tie určený tvar drží. Gear Tie je určen k opakovanému použití. Může být kroucen a utahován a je určen pro použití jak v interiérech, tak venku pod volnou oblohou. Jeho flexibilita a schopnost udržet požadovaný tvar ho činí nekonečně užitečným a multifunkčním. Může být použit jak ve sladké, tak slané vodě bez následků. Je odolný vůči UV záření, takže může být vystavován účinkům slunečního světla. 
GT 12″ se výborně hodí na přidržování, svazování a zavěšování nářadí a pracovních pomůcek. Uzavírání větších pytlů od čehokoliv, věšení světel, pojištění uzavírání kastlíků a kufrů na korbě auta, motorce nebo čtyřkolce. Svazování většího nářadí nebo z něj můžete udělat stojan na telefon. Nekecám.  Prostě záleží jen na vaší fantazii!
Vlastnosti:

svazování, utahování, zavěšování atd.
pro opakované použití
voděodolný a bezpečný pro použití ve slané i sladké vodě
odolný vůči UV záření
potah z odolné gumy pro pevný úchop
do interiérů i do přírody v jakémkoliv počasí
tvarovatelný vnitřní pevný drát
nepoškrábe žádné vybvení
zakroutit, dotáhnout, a pořád dokola
různé barvy
Gear Tie Multi Box nabízí různé délky a různé barvy
Gear Tie ProPack obsahuje stejné délky a různé množství
velikost 12″ 2ks

rozměry 304,80mm x 6,24mm
váha 6g