NITE IZE Vázací drát Gear Tie (2ks), žlutá NEON – délka 6″

Patentovaný vázací drát Gear Tie je nejuniverzálnějším prostředkem k svázání, uvázání, zavěšení a třízení či organizaci téměř všeho co vás napadne. Gear Tie se skládá z vnitřního silného drátu, který se dá tvarovat a odolného gumového vnějšího obalu. Pevný drát zaručí i to, že po vytvarování Gear Tie určený tvar drží. Gear Tie je určen k opakovanému použití. Může být kroucen a utahován a je určen pro použití jak v interiérech, tak venku pod volnou oblohou. Jeho flexibilita a schopnost udržet požadovaný tvar ho činí nekonečně užitečným a multifunkčním. Může být použit jak ve sladké, tak slané vodě bez následků. Je…

145  včetně DPH

Dostupnost: 4 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14405

Popis

Patentovaný vázací drát Gear Tie je nejuniverzálnějším prostředkem k svázání, uvázání, zavěšení a třízení či organizaci téměř všeho co vás napadne. Gear Tie se skládá z vnitřního silného drátu, který se dá tvarovat a odolného gumového vnějšího obalu. Pevný drát zaručí i to, že po vytvarování Gear Tie určený tvar drží. Gear Tie je určen k opakovanému použití. Může být kroucen a utahován a je určen pro použití jak v interiérech, tak venku pod volnou oblohou. Jeho flexibilita a schopnost udržet požadovaný tvar ho činí nekonečně užitečným a multifunkčním. Může být použit jak ve sladké, tak slané vodě bez následků. Je odolný vůči UV záření, takže může být vystavován i účinkům slunečního světla. 
Je mnoho způsobů jak lze GT 6″ použít. Výborně se hodí na organizaci a ukládání kabelů a příslušenství k elektronice. Organizace kabelů k vysílačkám, uchycení antén k výstroji. Organizace kabelů od počítačů, nabíječky na telefony a vysílačky. Zajištění smotaných sluchátek. Nebo také na stažení zápalnice k náloži, když ji přenášíte na místo činu. Prostě záleží jen na vaší fantazii!
Vlastnosti:

svazování, utahování, zavěšování atd.
pro opakované použití
voděodolný a bezpečný pro použití ve slané i sladké vodě
odolný vůči UV záření
potah z odolné gumy pro pevný úchop
do interiérů i do přírody v jakémkoliv počasí
tvarovatelný vnitřní pevný drát
nepoškrábe žádné vybvení
zakroutit, dotáhnout, a pořád dokola
různé barvy
Gear Tie Multi Box nabízí různé délky a různé barvy
Gear Tie ProPack obsahuje stejné délky a různé množství
velikost 6″ 2ks

rozměry 152,4mm x 6,40mm
váha 3g