NITE IZE Vodotěsné pouzdro Nite Ize RunOff 3-1-1 Pouch

Odolné pouzdro RunOff  3-1-1 je ideální pro cestovní nebo každodenní vybavení jako hygienické a zdravotnické potřeby, elektronika, knihy atd. Prostě vše co chcete ochránit před venkovními vlivy a přitom udržet organizované. Navíc je pouzdro vyrobeno v souladu s pravidlem pro leteckou přepravu tekutin TSA 3-1-1 Liquids Rule (můžete nést tolik tekutin, kolik se vejde do kontejneru o objemu 3,4oz, umístěné v jednomplastovém obalu o velikosti čtvrt galonu, to vše na jednu osobu). Vodotěsné pouzdro RunOff  3-1-1 ochrání vaše cestovatelské osobní vybavení, ať už je to cokoliv před vodou, prachem a pískem. A je jedno zda jste na pláži, v bojovém nasazení nebo v divočině na treku nebo za…

Výrobce:

1 024  včetně DPH

Dostupnost: 4 skladem

Porovnat

Popis

Odolné pouzdro RunOff  3-1-1 je ideální pro cestovní nebo každodenní vybavení jako hygienické a zdravotnické potřeby, elektronika, knihy atd. Prostě vše co chcete ochránit před venkovními vlivy a přitom udržet organizované. Navíc je pouzdro vyrobeno v souladu s pravidlem pro leteckou přepravu tekutin TSA 3-1-1 Liquids Rule (můžete nést tolik tekutin, kolik se vejde do kontejneru o objemu 3,4oz, umístěné v jednomplastovém obalu o velikosti čtvrt galonu, to vše na jednu osobu).
Vodotěsné pouzdro RunOff  3-1-1 ochrání vaše cestovatelské osobní vybavení, ať už je to cokoliv před vodou, prachem a pískem. A je jedno zda jste na pláži, v bojovém nasazení nebo v divočině na treku nebo za prací. Pro vyšší obsah a lepší stabilitu při postavení má pouzdro RunOff  3-1-1 rozšířené dno. Neschází speciální body pro připevnění na opasek nebo výstroj. Pouzdro má kompresní vlastnosti, po vytlačení vzduchu a uzavření lze snížit prostorový objem a ušetřit například místo v batohu.
Kompletně vodotěsné a prachotěsné (testovnáno dle IP67). Vyrobeno z termoplastického polyuretanu (TPU) pro vysokou odolnost,  pružnost a životnost. Kvalita spojů je zajištěna vysokofrekvenčním svařováním. Uzavírání zajištěno patentovanou technologií TRU(R) Zip TRU(R) ZIP je bezzubý zip s tichým a hladkým zavíráním. Právě tato technologie zajišťuje lepší způsob skladování, organizace a ochrany vašeho vybavení. Vodotěsné kapsy a pouzdra RunOff jsou testovány v nejtěžších podmínkách, jsou odolné a určitě si získají i vaši důvěru. 
SPRÁVNÉ POUŽITÍ
Pro kompletní uzavření sjeďte jezdcem zipu až do končené uzamykací polohy. Kromě vizuální kontroly poznáte správné uzavření i tak, že z RunOff nelze vytlačit vzduch. Pokud není zip plně uzavřen, produkt nezajistí vodotěsnost a prachotěsnost. Testujte pravidelně vodotěsnost výrobku ponořením pod vodu při plném uzavření zipu. Pokud z obalu unikají bublinky testování přerušte.
DŮLEŽITÉ
Plná a dlouhodobá funkčnost výrobku záleží na správném používání a údržbě. Chraňte obal před ostrými předměty a před prodřením. Před p..