NITE IZE Vodotěsné pouzdro Nite Ize RunOff Pocket

Vodotěsná kapsa ochrání vaše cestovatelské osobní vybavení, ať už je to cestovní pas, mobilní telefon, powerbanka před vodou, prachem a pískem. A je jedno, zda jste na pláži nebo v divočině na treku nebo za prací. Pro lepší skladovatelnost a přenosnost má kapsa RunOff úzký design a speciální body pro připevnění na opasek nebo výstroj. Kapsa má kompresní vlastnosti, po vytlačení vzduchu a uzavření lze snížit prostorový objem a ušetřit například místo v batohu. Kompletně vodotěsná a prachotěsná (testováno dle IP67). Vyrobeno z termoplastického polyuretanu (TPU) pro vysokou odolnost,  pružnost a životnost. Kvalita spojů je zajištěna vysokofrekvenčním svařováním. Uzavírání zajištěno patentovanou technologií TRU(R) Zip TRU(R) ZIP…

Výrobce:

869  včetně DPH

Dostupnost: 5 skladem

Porovnat

Popis

Vodotěsná kapsa ochrání vaše cestovatelské osobní vybavení, ať už je to cestovní pas, mobilní telefon, powerbanka před vodou, prachem a pískem. A je jedno, zda jste na pláži nebo v divočině na treku nebo za prací. Pro lepší skladovatelnost a přenosnost má kapsa RunOff úzký design a speciální body pro připevnění na opasek nebo výstroj. Kapsa má kompresní vlastnosti, po vytlačení vzduchu a uzavření lze snížit prostorový objem a ušetřit například místo v batohu.
Kompletně vodotěsná a prachotěsná (testováno dle IP67). Vyrobeno z termoplastického polyuretanu (TPU) pro vysokou odolnost,  pružnost a životnost. Kvalita spojů je zajištěna vysokofrekvenčním svařováním. Uzavírání zajištěno patentovanou technologií TRU(R) Zip TRU(R) ZIP je bezzubý zip s tichým a hladkým zavíráním. Právě tato technologie zajišťuje lepší způsob skladování, organizace a ochrany vašeho vybavení. Vodotěsné kapsy a tašky RunOff jsou testovány v nejtěžších podmínkách, jsou odolné a určitě si získají i vaši důvěru. 
SPRÁVNÉ POUŽITÍ
Pro kompletní uzavření sjeďte jezdcem zipu až do končené uzamykací polohy. Kromě vizuální kontroly poznáte správné uzavření i tak, že z RunOff nelze vytlačit vzduch. Pokud není zip plně uzavřen, produkt nezajistí vodotěsnost a prachotěsnost. Testujte pravidelně vodotěsnost výrobku ponořením pod vodu při plném uzavření zipu. Pokud z obalu unikají bublinky testování přerušte.
DŮLEŽITÉ
Plná a dlouhodobá funkčnost výrobku záleží na správném používání a údržbě. Chraňte obal před ostrými předměty a před prodřením. Před použitím zkontrolujte výrobek zda není protržen či prodřen. Klikněte zde pro instruktážní video údržba RunOff.
Vlastnosti:

TRU(R) ZIP tichý patentovaný vodotěsný zip
certifikovaná vodotěsnost a prachotěsnost dle mezinárodního standardu IPX7 a IP67 (1metr do 30minut)
materiál TPU pro vysokou odolnost a životnost
vysokofrekvenční svařování spojů pro vysokou spolehlivost (RF)
ochrání proti prachu, vodě a písku
integrované kotvící body pro připevnění na opasek nebo výstroj
ideální pro osobní vybavení (cestov..