Placeholder 
Placeholder

NITE IZE Vodotěsné pouzdro Nite Ize RunOff Travel – malé – CHARCOAL

Vodotěsná taška Nite Ize RunOff malá, travel pouch je ideální pro cestovní nebo každodenní vybavení jako hygienické a zdravotnické potřeby, elektronika, knihy atd. Prostě vše co chcete ochránit před venkovními vlivy a přitom udržet organizované.  Vodotěsné pouzdro RunOff ochrání vaše cestovatelské osobní vybavení, ať už je to cokoliv před vodou, prachem a pískem. A je jedno zda jste na pláži, v bojovém nasazení nebo v divočině na treku nebo za prací.Pouzdro má kompresní vlastnosti, po vytlačení vzduchu a uzavření lze snížit prostorový objem a ušetřit například místo v batohu. Navíc je vybaveno i oky pro uchycení na opasek nebo batoh.  Kompletně vodotěsné…

Výrobce:

863  včetně DPH

Dostupnost: 4 skladem

Porovnat

Popis

Vodotěsná taška Nite Ize RunOff malá, travel pouch je ideální pro cestovní nebo každodenní vybavení jako hygienické a zdravotnické potřeby, elektronika, knihy atd. Prostě vše co chcete ochránit před venkovními vlivy a přitom udržet organizované. 
Vodotěsné pouzdro RunOff ochrání vaše cestovatelské osobní vybavení, ať už je to cokoliv před vodou, prachem a pískem. A je jedno zda jste na pláži, v bojovém nasazení nebo v divočině na treku nebo za prací.Pouzdro má kompresní vlastnosti, po vytlačení vzduchu a uzavření lze snížit prostorový objem a ušetřit například místo v batohu. Navíc je vybaveno i oky pro uchycení na opasek nebo batoh. 
Kompletně vodotěsné a prachotěsné (testovnáno dle IP67). Vyrobeno z termoplastického polyuretanu (TPU) pro vysokou odolnost,  pružnost a životnost. Kvalita spojů je zajištěna vysokofrekvenčním svařováním. Uzavírání zajištěno patentovanou technologií TRU(R) Zip TRU(R) ZIP je bezzubý zip s tichým a hladkým zavíráním. Právě tato technologie zajišťuje lepší způsob skladování, organizace a ochrany vašeho vybavení. Vodotěsné kapsy a pouzdra RunOff jsou testovány v nejtěžších podmínkách, jsou odolné a určitě si získají i vaši důvěru. 
SPRÁVNÉ POUŽITÍ
Pro kompletní uzavření sjeďte jezdcem zipu až do končené uzamykací polohy. Kromě vizuální kontroly poznáte správné uzavření i tak, že z RunOff nelze vytlačit vzduch. Pokud není zip plně uzavřen, produkt nezajistí vodotěsnost a prachotěsnost. Testujte pravidelně vodotěsnost výrobku ponořením pod vodu při plném uzavření zipu. Pokud z obalu unikají bublinky testování přerušte.
DŮLEŽITÉ
Plná a dlouhodobá funkčnost výrobku záleží na správném používání a údržbě. Chraňte obal před ostrými předměty a před prodřením. Před použitím zkontrolujte výrobek zda není protržen či prodřen. Klikněte zde pro instruktážní video údržba RunOff.
Vlastnosti:

TRU(R) ZIP tichý patentovaný vodotěsný zip
certifikovaná vodotěsnost a prachotěsnost dle mezinárodního standardu  IP67 (1metr do 30minut)
materiál TPU pro vysokou odolnost a životnost
vysokofrekvenční svařo..