NITE IZE Závěsný organizér Nite Ize GearLine – taktický

Závěsný organizační systém GearLine se skládá z odolného pevného popruhu s oky. K upevnění popruhu slouží oboustranné plastové karabiny S-Biner ve velikosti #2 a #4 nebo vázací drát Gear Tie 12″. Vše je součástí jednoho balení. Vybavení, které chcete mít přehledně uspořádané a na jednom místě zavěsíte na popruh pomocí přiložených karabin, které zachytíte do integrovaných ok. GearLine můžete zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně. Podle toho co se zrovna více hodí. GearLine můžete také použít na sušení vašeho vybavení.  Taktická varianta obsahuje karabiny S-Biner a vázací drát Gear Tie ve tmavých (pískových) barvách. Vlastnosti: závěsný systém pro ukládání a organizaci vybavení…

Výrobce:

563  včetně DPH

Dostupnost: 11 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14357 Kategorie: , Štítek:

Popis

Závěsný organizační systém GearLine se skládá z odolného pevného popruhu s oky. K upevnění popruhu slouží oboustranné plastové karabiny S-Biner ve velikosti #2 a #4 nebo vázací drát Gear Tie 12″. Vše je součástí jednoho balení.
Vybavení, které chcete mít přehledně uspořádané a na jednom místě zavěsíte na popruh pomocí přiložených karabin, které zachytíte do integrovaných ok. GearLine můžete zavěsit jak vertikálně, tak horizontálně. Podle toho co se zrovna více hodí. GearLine můžete také použít na sušení vašeho vybavení. 
Taktická varianta obsahuje karabiny S-Biner a vázací drát Gear Tie ve tmavých (pískových) barvách.
Vlastnosti:

závěsný systém pro ukládání a organizaci vybavení
trekking, camping, hiking, dům a zahrada
pevný popruh s oky 
barevné oboustranné plastové karabiny S-Biner pro zavěšení materiálu
obsahuje:

plastová karabina S-Biner #2 – 5ks
plastová karabina S-Biner #4 – 5ks
vázací drát Gear Tie 12″ – 2ks

rozměry: délka 1219,2mm 
váha: 127g