Nové

Northeast MP2A1/UZI – GBB (nejnovější verze)

Tato replika od značky Northeast věrně kopíruje svůj reálný vzor do toho nejmenšího detailu. Většina zbraně je vyrobena z parkerizované oceli, kterou doplňuje kvalitní polymer na rukojetích. U pojistky nalezneme dobové německé značení – D jako Dauerfeuer (full-auto), E jako Einzelfeuer (single-fire) a S jako Sicher (safe).  Replika se také pyšní typickou sklopnou pažbou, nástavcem na bajonet, dvěma kroužky na popruh, pojistkou na rukojeti a ocelovým zásobníkem, který pojme 32 kuliček. Zbraň Vám taktéž dopřeje silný a uvěřitelný zpětný ráz, díky využití plynu Green Gas. V útrobách nalezneme nastavitelný Hop-Up, který je přístupný po vysunutí hlavně. Díky využití kvalitních materiálů…

Výrobce:

13 650  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14606 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Tato replika od značky Northeast věrně kopíruje svůj reálný vzor do toho nejmenšího detailu. Většina zbraně je vyrobena z parkerizované oceli, kterou doplňuje kvalitní polymer na rukojetích. U pojistky nalezneme dobové německé značení – D jako Dauerfeuer (full-auto), E jako Einzelfeuer (single-fire) a S jako Sicher (safe). 
Replika se také pyšní typickou sklopnou pažbou, nástavcem na bajonet, dvěma kroužky na popruh, pojistkou na rukojeti a ocelovým zásobníkem, který pojme 32 kuliček.
Zbraň Vám taktéž dopřeje silný a uvěřitelný zpětný ráz, díky využití plynu Green Gas. V útrobách nalezneme nastavitelný Hop-Up, který je přístupný po vysunutí hlavně. Díky využití kvalitních materiálů váží zbraň lehce přes tři kila, což přidává na uvěřitelnosti. 
Legendární samopal UZI byl vyvinut v padesátých letech v Izraeli, aby nahradil zbylé kusy z druhé světové války. Zbraň byla na svou dobu velmi elegantní a ergonomická, například díky zásobníku umístěnému v pistolové rukojeti. Tento model se zalíbil Západnímu Německu, které ho implementovalo do své výzbroje jako MP2A1 a postupně ho vylepšovalo, například zvětšením kapacity zásobníku z 25 nábojů na 32 nábojů. Od roku 2006 začal model MP2 upozaďovat nově příchozí samopal H a K MP5 a MP7, ve výstroji tankových posádek jsme ho však mohli najít až do roku 2018.
Specifikace:

Materiál konstrukce: Hliníková slitina / ocel / polymerová vlákna
Kapacita zásobníku: 32 nábojů (6mm BB kuličky)
Celková délka: 470 / 640 mm
Vnitřní délka hlavně: mm
Hmotnost: 3160 g
Systém: Green Gas (Blowback)
Režimy střelby: poloautomatický / plně automatický / safe
Hop-Up: Nastavitelný
Síla výstřelu: V závislosti na výrobní šarži, ne méně než 0,98 joulů a ne více než 1,99 joulů
Součástí balení je: Airsoftová zbraň, airsoftový zásobník, příručky