NOVRITSCH 3D Ghillie Klobouk Gen2 – Multicam

Každý airsoftový hráč miluje představu být neviditelný, stejně jako my. Nemohli jsme najít maskovací systém, který by odpovídal našemu aktivnímu stylu hry a splňoval naše požadavky. Tak jsme navrhli nový. – Novritsch tým Vlastnosti: Barevné korekce provedli bývalí vojenští odborníci ve Vídni v Rakousku. Elastické pásky pro připevnění vegetace. Speciální metoda šití listů která vytváří 3D efekt. Síťovina na horní straně pro odvětrávání. Kompatibilní se systémem umělého listí. Velikost: Nastavitelná pomocí elastické šňůrky vzadu. Barva: Multicam 3D LISTY Obecně platí, že vaše hlava je téměř vždy vidět. Pokud vidíte nepřítele, vidí i on vás. Proto je důležité maskovat hlavu a obličej. 3D listy na klobouku rozbíjejí…

Výrobce:

536  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14668 Kategorie: , Štítek:

Popis

Každý airsoftový hráč miluje představu být neviditelný, stejně jako my. Nemohli jsme najít maskovací systém, který by odpovídal našemu aktivnímu stylu hry a splňoval naše požadavky. Tak jsme navrhli nový. – Novritsch tým
Vlastnosti:

Barevné korekce provedli bývalí vojenští odborníci ve Vídni v Rakousku.
Elastické pásky pro připevnění vegetace.
Speciální metoda šití listů která vytváří 3D efekt.
Síťovina na horní straně pro odvětrávání.
Kompatibilní se systémem umělého listí.

Velikost: Nastavitelná pomocí elastické šňůrky vzadu.
Barva: Multicam
3D LISTY
Obecně platí, že vaše hlava je téměř vždy vidět. Pokud vidíte nepřítele, vidí i on vás. Proto je důležité maskovat hlavu a obličej. 3D listy na klobouku rozbíjejí tvar vaší hlavy. Nepřátelé vás proto nebudou schopni rozeznat od okolí. Standardní kšiltovky a čepice nebo helmy mají stejný tvar jako vaše hlava, takže klobouk (boonie) se stal velmi preferovanou pokrývkou hlavy.
JEDNA VELIKOST PADNE VŠEM
Nastavitelná pruženková šňůrka v zadní části zajišťuje, že padne všem tvarům a velikostem. Listy jsou laserem vyřezané ze 100procent nylonové ripstopové tkaniny. Na spodní straně jsou přišity zesílenou nití.
STAŇ SE NEVIDITELNÝM
3D listy rozbíjejí siluetu vašeho těla a výstroje. Vaši nepřátelé vás proto nebudou schopni rozeznat od okolí.
Kombinace klobouku a převlečníku neomezuje pohyb vaší hlavy. Rovněž neomezuje ani váš výhled, ani vaše sluchové schopnosti. Dokonce ani nebudete cítit, že jej máte na sobě.