NOVRITSCH 3D Ghillie – Ramenní převlečeník – Amber

Každý hráč airsoftu miluje myšlenku být neviditelný, stejně jako my. Jelikož jsme ale nemohli najít maskovací systém, který by odpovídal našemu aktivnímu hernímu stylu a splňoval naše požadavky, rozhodli jsme se navrhnout vlastní. – Novritsch team Novritsch 3D Ghillie ramenní převlečeník nepotřebuje žádné další úpravy. Stačí jej nasadit na výstroj a můžete vyrazit. Doporučujeme ho však doplnit přírodní vegetací či umělými listy. Vlastnosti:  Barevné korekce provedli bývalí vojenští odborníci ve Vídni v Rakousku. Přední část s výřezem pro přístup k vašemu vybavení Elastické pásky pro připevnění vegetace Lepší způsob šití listů – větší 3D efekt Kompatibilní s naším systémem umělého listí Barva: AMBER Efektivní Novritsch 3D Ghillie je…

Výrobce:

1 843  včetně DPH

Dostupnost: 6 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14651 Kategorie: , Štítek:

Popis

Každý hráč airsoftu miluje myšlenku být neviditelný, stejně jako my. Jelikož jsme ale nemohli najít maskovací systém, který by odpovídal našemu aktivnímu hernímu stylu a splňoval naše požadavky, rozhodli jsme se navrhnout vlastní. – Novritsch team
Novritsch 3D Ghillie ramenní převlečeník nepotřebuje žádné další úpravy. Stačí jej nasadit na výstroj a můžete vyrazit. Doporučujeme ho však doplnit přírodní vegetací či umělými listy.
Vlastnosti: 

Barevné korekce provedli bývalí vojenští odborníci ve Vídni v Rakousku.
Přední část s výřezem pro přístup k vašemu vybavení
Elastické pásky pro připevnění vegetace
Lepší způsob šití listů – větší 3D efekt
Kompatibilní s naším systémem umělého listí
Barva: AMBER

Efektivní
Novritsch 3D Ghillie je optimalizována tak, aby vyhovovala hernímu stylu plíživého odstřelovače i agresivního útočníka. Lehká a prodyšná technologie 3D Ghillie umožňuje vysokou pohyblivost, aniž by byla ohrožena maskovací schopnost.
Novritsch 3D Ghillie nepotřebuje žádné další úpravy. Stačí si jej navléknout přes výstroj a můžete vyrazit.
Univerzální
Novritsch Ghillie funguje se všemi druhy výstroje, jako jsou nosiče plátů, hrudní pásy nebo dokonce menší batohy. Díky nastavovacím šňůrkám ji můžete přizpůsobit jakémukoli vybavení, které máte na sobě. Stačí si ji nasadit a být pro nepřátele neviditelný.
3D listy jsou laserem vyřezané ze 100procent nylonové ripstopové tkaniny.
Přezky a popruhy
Dvě nastavitelné přezky zajišťují bezpečné uchycení a umožňují sundání Ghillie během několika sekund. S pasu lze také nastavit, takže si ji můžete přizpůsobit tvaru těla. Navíc jsou konce rukávů opatřeny všitou elastickou nastavitelnou šňůrkou, která zajistí, že rukávy zůstanou dole a řádně zakryjí hřbet rukou.
Buďte neviditelní
3D Listy rozbíjejí siluetu vašeho těla a vašeho vybavení. Vaši nepřátelé budou mít problém rozeznat vás od okolí.
Kombinace s kloboukem (boonie) – nárameník neomezuje pohyb vaší hlavy. Neomezuje ani váš výhled, ani vaše sluchové schopnosti. Dokonce ani nebudete cítit, že ji máte na..