NOVRITSCH 3D Ghillie Suit – Blůza – Amber

Pravděpodobně nejdůležitější část ghillie obleku. Dobrá bunda/blůza je prvním krokem k tomu, abyste se stali neviditelnými. Prodyšná, odolná, lehká a snadno použitelná. Splňuje všechny tvoje i naše požadavky. Barevné korekce provedli bývalí vojenští odborníci ve Vídni v Rakousku Nepravidelný 3D vzor listů Pevná síťovina Elastické pásky pro připevnění vegetace Kompatibilní se systémem Leaf Camo Otvor pro palec Kryje horní část ruky Speciální 3D metoda šití listů Tichý při pohybu (nešustí) Knoflíky pro připevnění kapuce Suchý zip pro stabilizaci bojového pásu Barva: Amber JEDNODUŠŠÍ NEŽ DŘÍVE Vyrobit ghillie oblek není snadné. Proto jsme se rozhodli vyvinout vlastní systém, který bude účinný, snadno použitelný…

Výrobce:

2 232  včetně DPH

Dostupnost: 3 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14655 Kategorie: , Štítek:

Popis

Pravděpodobně nejdůležitější část ghillie obleku. Dobrá bunda/blůza je prvním krokem k tomu, abyste se stali neviditelnými. Prodyšná, odolná, lehká a snadno použitelná. Splňuje všechny tvoje i naše požadavky.

Barevné korekce provedli bývalí vojenští odborníci ve Vídni v Rakousku
Nepravidelný 3D vzor listů
Pevná síťovina
Elastické pásky pro připevnění vegetace
Kompatibilní se systémem Leaf Camo
Otvor pro palec
Kryje horní část ruky
Speciální 3D metoda šití listů
Tichý při pohybu (nešustí)
Knoflíky pro připevnění kapuce
Suchý zip pro stabilizaci bojového pásu
Barva: Amber

JEDNODUŠŠÍ NEŽ DŘÍVE
Vyrobit ghillie oblek není snadné. Proto jsme se rozhodli vyvinout vlastní systém, který bude účinný, snadno použitelný a modulární. Stačí si jej nasadit a už se vydáte na cestu. Chcete-li jej sladit s okolním prostředím, podívejte se na nabídku umělých listů a rafie.
ZNÁMÉ TVARY
Umění zmizet začíná u vašeho těla, ale kamuflážní oblek nemá bez správného kamuflážního obalu na zbraň žádnou cenu. Černá puška je vidět už z dálky. Zneviditelnění pušky trvá jen asi 30 minut. Na co ještě čekáte?
DŮLEŽITÉ
Vysoce kvalitní tkanina se neroztrhne ani v tom nejhustším křoví. Můžete se soustředit na cíl, místo abyste se obávali poškození obalu na zbraň, protože používáme odolné materiály a pokročilou metodu 3D šití.
SNADNÉ A POHODLNÉ
Každý jednotlivý kus našeho maskovacího systému je kompatibilní s rostoucí nabídkou systému Leaf Camo. A co víc, je to velmi snadné díky revolučnímu systému rychlého připevnění pomocí kolíčků.
SYSTÉM KNOFLÍKŮ
Díky novému systému knoflíků na přední straně můžete nyní otevírat a zavírat blůzu, abyste si jej mohli pohodlněji oblékat a svlékat, ale také jej otevřít, abyste se během hry v horkých letních dnech nadýchali čerstvého vzduchu!
LÉPE K SOBĚ
Bunda je přizpůsobena pro kapuci Ghillie Hood, jednoduše ji připevníte pomocí knoflíků, které najdete jak na bundě, tak na kapuci, a můžete vyrazit. Nebo můžete použít Sniper Boonie, pokud vám styl kapuce nevyhovuje.
PLNÉ POKRYTÍ
Vyhrnování..