NOVRITSCH 3D Ghillie Suit – Kalhoty – Kreuzotter

Tyto kalhoty jsou vyrobeny tak, aby bez problémů padly na naši bundu ghillie. Stačí je navléknout přes kalhoty BDU a můžete vyrazit. Stejně jako bunda jsou velmi prodyšné, odolné a lehké. Vlastnosti: Nepravidelný 3D vzor listů Pevná síťovina Pružné pásky pro vegetaci Speciální metoda šití 3D listů Včetně šlí Otvory pro přístup ke kapsám Tichý při pohybu (nešustí) Kompatibilní s naším systémem Leaf Camo Barva: Kreuzotter JEDNODUŠŠÍ NEŽ DŘÍVE Vyrobit ghillie oblek není snadné. Proto jsme se rozhodli vyvinout vlastní systém, který bude účinný, snadno použitelný a modulární. Stačí si jej nasadit a už se vydáte na cestu. Chcete-li jej…

Výrobce:

1 706  včetně DPH

Dostupnost: 4 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14657 Kategorie: , Štítek:

Popis

Tyto kalhoty jsou vyrobeny tak, aby bez problémů padly na naši bundu ghillie. Stačí je navléknout přes kalhoty BDU a můžete vyrazit. Stejně jako bunda jsou velmi prodyšné, odolné a lehké.
Vlastnosti:

Nepravidelný 3D vzor listů
Pevná síťovina
Pružné pásky pro vegetaci
Speciální metoda šití 3D listů
Včetně šlí
Otvory pro přístup ke kapsám
Tichý při pohybu (nešustí)
Kompatibilní s naším systémem Leaf Camo
Barva: Kreuzotter

JEDNODUŠŠÍ NEŽ DŘÍVE
Vyrobit ghillie oblek není snadné. Proto jsme se rozhodli vyvinout vlastní systém, který bude účinný, snadno použitelný a modulární. Stačí si jej nasadit a už se vydáte na cestu. Chcete-li jej sladit s okolním prostředím, podívejte se na nabídku umělých listů a rafie.
ZNÁMÉ TVARY
Umění zmizet začíná u vašeho těla, ale kamuflážní oblek nemá bez správného kamuflážního obalu na zbraň žádnou cenu. Černá puška je vidět už z dálky. Zneviditelnění pušky trvá jen asi 30 minut. Na co ještě čekáte?
DŮLEŽITÉ
Vysoce kvalitní tkanina se neroztrhne ani v tom nejhustším křoví. Můžete se soustředit na cíl, místo abyste se obávali poškození obalu na zbraň, protože používáme odolné materiály a pokročilou metodu 3D šití.
SNADNÉ A POHODLNÉ
Každý jednotlivý kus našeho maskovacího systému je kompatibilní s rostoucí nabídkou systému Leaf Camo. A co víc, je to velmi snadné díky revolučnímu systému rychlého připevnění pomocí kolíčků.
NÍZKÝ PROFIL
Protože ghillie kalhoty mají šle, není třeba nosit další opasek. To také znamená, že bojový opasek vám padne přesně na míru, žádný objem pod ním, abyste si zajistili pohodlí. Tím spíš bez bojového opasku!
PŘÍSTUP K VAŠIM CENNOSTEM
Protože jsou kalhoty Ghillie určeny k nošení přes tradiční bojové kalhoty, umístili jsme do nich také otvory, abyste měli přístup ke svým kapsám. A nejen to, pokud si potřebujete odskočit, máme pro vás také řešení. Nechybí ani štěrbiny v přední části.
POHODLNÉ
Kalhoty mají elastické pásky, díky kterým si je můžete obléknout, i když máte obuté boty. K nezaplacení v terénu, když nechcete stát na zemi jen s ..