NOVRITSCH 3D Ghillie Suit – Kapuce – Kreuzotter

Abyste se stali neviditelnými, neměli byste se snažit napodobovat své okolí. Musíte se stát jeho součástí a splynout s okolím. Vlastnosti: Nepravidelný 3D vzor listů Pevná síťovina Speciální metoda šití 3D listů Pohybuje se spolu s hlavou Síťovina pro větrání Kompatibilní s naším systémem Leaf Camo Tichý při pohybu Nastavitelná velikost JEDNODUŠŠÍ NEŽ DŘÍVE Vyrobit ghillie oblek není snadné. Proto jsme se rozhodli vyvinout vlastní systém, který bude účinný, snadno použitelný a modulární. Stačí si ho jen nasadit a už se vydáte na cestu. Chcete-li jej sladit se svým prostředím, podívejte se na nabídku umělých listů nebo rafie. ODOLNOST Ghillie oblek…

Výrobce:

771  včetně DPH

Dostupnost: 3 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14669 Kategorie: , Štítek:

Popis

Abyste se stali neviditelnými, neměli byste se snažit napodobovat své okolí. Musíte se stát jeho součástí a splynout s okolím.
Vlastnosti:

Nepravidelný 3D vzor listů
Pevná síťovina
Speciální metoda šití 3D listů
Pohybuje se spolu s hlavou
Síťovina pro větrání
Kompatibilní s naším systémem Leaf Camo
Tichý při pohybu
Nastavitelná velikost

JEDNODUŠŠÍ NEŽ DŘÍVE
Vyrobit ghillie oblek není snadné. Proto jsme se rozhodli vyvinout vlastní systém, který bude účinný, snadno použitelný a modulární. Stačí si ho jen nasadit a už se vydáte na cestu. Chcete-li jej sladit se svým prostředím, podívejte se na nabídku umělých listů nebo rafie.
ODOLNOST
Ghillie oblek je určen do prostředí, které se skládá ze stromů, keřů a další vegetace. Protože je nevyhnutelné, že se jím budete muset prodírat, postarali jsme se o to, aby se nic neroztrhlo ani nepoškodilo. Kvalitní materiály odvedou svou práci, zatímco vy se můžete soustředit na pronásledování svého cíle.
ZARUČENÁ POHODA
Odstřelovači to mají těžké a my vám chceme co nejvíce usnadnit, abyste se mohli stát jedním z nich. Na rozdíl od vašeho chytrého telefonu, který se v létě přehřívá, vy zůstanete relativně v pohodě díky prodyšnému síťovanému materiálu, který jsme pro tento systém použili. Síťovina od shora dolů.
NEOMEZUJTE SE
Teď už vám nic nebrání v tom, abyste vyrazili do terénu a začali to tam zabíjet.
Jen si během hry nedejte šlofíka s telefonem zapnutým na tichý režim. Nikdo vás nikdy nenajde a vaši přátelé by se mohli začít bát, případně zavolat úřady a zahájit celostátní pátrání. Náklady na to nehradíme.
COLOR CORRECT
Všichni víme, jak jsou barvy důležité. Zelená není jen zelená, hnědá není jen hnědá. Pokud jsou barvy špatné, žádné další designové prvky výrobek nezachrání. Proto jsme strávili několik měsíců zkoumáním a barevným tříděním všech našich ghillie výrobků, abychom získali nejlepší směs přirozeně vypadajících barev, které se hodí do většiny prostředí. To vše provedli bývalí vojenští odborníci v oboru z našeho textilního oddělení. Vybledlé nebo..