NOVRITSCH 3D Maskovací potah na helmu FAST – Flecktarn

Přilby jsou snadno rozpoznatelné z dálky díky svému kulatému tvaru, který připomíná lidskou hlavu. Proto je potřeba tento tvar rozbít nějakým 3D maskováním! Tento potah přilby, to dělá přesně tak, jak má, a zároveň umožňuje použití příslušenství přilby, jako jsou NVG, protizávaží, stroboskopická světla, svítilny atd. Potah také obsahuje elastické pásky, MOLLE a suché zipy pro připevnění dalších věcí. Vlastnosti: Pokročilá metoda šití listů pro lepší 3D efekt Elastické pásky pro přidání vegetace Další MOLLE a suchý zip Nepřekáží žádným funkcím Natahovací nastavovací šňůrky Listy při pohybu nevydávají zvuk Snadná instalace a demontáž Barva: Flecktarn Pasuje pouze na přilby FAST v high-cut konfiguraci.…

Výrobce:

488  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15689 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Přilby jsou snadno rozpoznatelné z dálky díky svému kulatému tvaru, který připomíná lidskou hlavu. Proto je potřeba tento tvar rozbít nějakým 3D maskováním!
Tento potah přilby, to dělá přesně tak, jak má, a zároveň umožňuje použití příslušenství přilby, jako jsou NVG, protizávaží, stroboskopická světla, svítilny atd.
Potah také obsahuje elastické pásky, MOLLE a suché zipy pro připevnění dalších věcí.
Vlastnosti:

Pokročilá metoda šití listů pro lepší 3D efekt
Elastické pásky pro přidání vegetace
Další MOLLE a suchý zip
Nepřekáží žádným funkcím
Natahovací nastavovací šňůrky
Listy při pohybu nevydávají zvuk
Snadná instalace a demontáž
Barva: Flecktarn

Pasuje pouze na přilby FAST v high-cut konfiguraci.
HIDE THE TOP!
Dokonalý inkognito potah pro přilby hráčů. Není tak dobrý jako Sniper Boonie, ale je zatraceně blízko. Pokud vidíte nepřítele, nepřítel vás s největší pravděpodobností vidí také. Proto je maskování hlavy tak důležité.
DEJTE MI VÍC!
Potah je vybaven dodatečným prostorem pro připevnění dalších věcí. Elastické pásky pro přidání přirozené vegetace, MOLLE a suchý zip! Máte více než dost možností, jak si s helmou pohrát a přizpůsobit si ji!
Suchý zip na horní straně je ideálním místem pro umístění hitmarkeru deadrag. Samozřejmě pro případ, že vás nepřítel zahlédne.
DŮLEŽITÉ
Kvalitní síťovina se neroztrhne, ani když projdete křovím. Můžete se tak soustředit na pronásledování cíle místo obav z poškození potahu.
PŘIZPŮSOBITELNÝ
Přiléhavý střih, ať se děje cokoli. Plandavý potah na helmu by byl nepříjemný, kdybyste se například zamotali do větví. Ne však v tomto případě. Stačí zatáhnout za šňůrku a je hotovo!