Nové

NOVRITSCH 3D Maskovací potah pro klasické odstřelovací pušky – ACP

Jako lidé jsme velmi dobří v rozpoznávání známých tvarů a nemaskovaná puška může snadno prozradit vaši pozici. Natření zbraně může pomoci, ale má své nevýhody, proto jsme se rozhodli najít nové, lepší řešení. Maskovací potah na pušku s 3D listy je nejlepší a nejjednodušší odpovědí na váš problém s maskováním. Vlastnosti:  Designováno pro pušky SSG10 A1 a SSG24 s optikou, s úpravami může pasovat i na SSG10 A2 a na odstřelovací pušky jiných výrobců Barevné korekce provedli bývalí vojenští odborníci ve Vídni v Rakousku. Kryje puškohled společně s puškou Všechny ovládací prvky jsou stále přístupné Pokročilá metoda šití listů pro lepší 3D efekt Kompatibilní se systémem umělých listů pro…

Výrobce:

956  včetně DPH

Dostupnost: 2 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14674 Kategorie: , Štítek:

Popis

Jako lidé jsme velmi dobří v rozpoznávání známých tvarů a nemaskovaná puška může snadno prozradit vaši pozici. Natření zbraně může pomoci, ale má své nevýhody, proto jsme se rozhodli najít nové, lepší řešení.
Maskovací potah na pušku s 3D listy je nejlepší a nejjednodušší odpovědí na váš problém s maskováním.
Vlastnosti: 

Designováno pro pušky SSG10 A1 a SSG24 s optikou, s úpravami může pasovat i na SSG10 A2 a na odstřelovací pušky jiných výrobců
Barevné korekce provedli bývalí vojenští odborníci ve Vídni v Rakousku.
Kryje puškohled společně s puškou
Všechny ovládací prvky jsou stále přístupné
Pokročilá metoda šití listů pro lepší 3D efekt
Kompatibilní se systémem umělých listů pro ještě lepší maskování
Nepřekáží ve výhledu
Snadná instalace a demontáž
Natahovací nastavovací šňůrky
Listy při pohybu nevydávají zvuk
Barva: ACP

NEVIDITELNÉ BOJIŠTĚ
Sjednoťte svou odstřelovací pušku s přírodou. Potah na SSG10 nabízí dokonalé řešení pro skutečné ostrostřelce.
ZNÁMÉ TVARY
Umění zmizet začíná u vašeho těla, ale kamuflážní oblek nemá bez správného potahu na zbraň žádnou cenu. Černá puška je totiž vidět už z dálky. Zneviditelnění vaší pušky trvá jen asi 30 minut. Na co ještě čekáte?
SNIPERŮV SEN
Potah je navržen tak, aby vám listy nebránily ve výhledu. 3D listy téměř nepřekážejí v zaměřovači. Totéž na pažbě a v oblasti lícnice. Pokud se rozhodnete, můžete listy odříznout nebo umístit více umělých listů kam potřebujete pro maximální maskování.
ODOLNÝ
Vysoce kvalitní tkanina se neroztrhne ani v tom nejhustším křoví. Můžete se soustředit na cíl, místo abyste se obávali poškození potahu na zbraň, protože používáme odolné materiály a pokročilou metodu 3D šití.
SNADNÉ A POHODLNÉ
Každý jednotlivý kus našeho maskovacího systému je kompatibilní s naší rostoucí nabídkou systému umělých listů Leaf Camo. A co víc, je to velmi snadné díky revolučnímu systému rychlého připevnění pomocí kolíčků.
RUŠENÉ TVARY
Dokonale kulaté tvary jsou v přírodě extrémně vzácné. Proto náš kryt narušuje kulaté tvary zaměřovače. ..