NOVRITSCH 3D Maskovací potah pro modulární tlumič – Everglade

Díky krytu tlumiče je kamufláž vaší pušky kompletní. Bez něj by vaše zbraň mohla být v určitých scénářích stále viditelná, což by zcela zničilo vaše maskování a následně by vás čekala dlouhá cesta zpět na respawn. Vlastnosti: Barevná korekce provedené bývalými vojenskými experty ve Vídni Protiskluzové pásky uvnitř Kryt je modulární, aby se hodil na různé délky tlumičů Natahovací nastavovací šňůrky Pokročilá metoda šití listů pro lepší 3D efekt Kompatibilní s naším systémem Leaf Camo pro ještě lepší maskování Nepřekáží mířidlům Listy nevydávají zvuk POSLEDNÍ DÍL SKLÁDAČKY Přidáním krytu tlumiče ke kamufláži pušky/pistole se nebudete muset obávat, že nepřátelé vaši…

Výrobce:

283  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14679 Kategorie: , Štítek:

Popis

Díky krytu tlumiče je kamufláž vaší pušky kompletní. Bez něj by vaše zbraň mohla být v určitých scénářích stále viditelná, což by zcela zničilo vaše maskování a následně by vás čekala dlouhá cesta zpět na respawn.
Vlastnosti:

Barevná korekce provedené bývalými vojenskými experty ve Vídni
Protiskluzové pásky uvnitř
Kryt je modulární, aby se hodil na různé délky tlumičů
Natahovací nastavovací šňůrky
Pokročilá metoda šití listů pro lepší 3D efekt
Kompatibilní s naším systémem Leaf Camo pro ještě lepší maskování
Nepřekáží mířidlům
Listy nevydávají zvuk

POSLEDNÍ DÍL SKLÁDAČKY
Přidáním krytu tlumiče ke kamufláži pušky/pistole se nebudete muset obávat, že nepřátelé vaši zbraň spatří. Černá trubka trčící z křoví prostě není cool.
ODOLNÝ
Vysoce kvalitní síťovina se neprotrhne ani v těch nejhustších křovinách a trní. Můžete se tak soustředit na svůj cíl místo obav z poškození návleku. Jako bonus budou vaše železná mířidla stále funkční a nebudou zakryta úplně, jen trochu.
Přední část tlumiče je také částečně zakrytá. Kulatý tvar je narušen, takže je těžší trubku spatřit!