NOVRITSCH HPA Adaptér pro GBB Glock na zásobníky MP5

Přestavte svou pistoli SSP18 nebo jiné pistole typu GBB Glock na airsoftovou zbraň poháněnou HPA a používejte spolu se AEG rovnými zásobníky pro MP5 se střední kapacitou. Vlastnosti:  Bez zamrzání. Oboustranný. Systém západky kuliček zabraňující vypadnutí kuliček po vyjmutí zásobníku. Lze uvolnit stisknutím západky. Materiál: nylon vyztužený vlákny (adaptér) a zinková slitina (zásobník). Doporučeno pro kuličky 0,20 g – 0,28 g a tlak vzduchu 100-120 psi.Vyšší tlak vzduchu používejte pouze na vlastní nebezpečí! Dodává se s předinstalovaným americkým (Foster) konektorem. Tento adaptér je určen pro pistole NOVRITSCH. Může fungovat i pro pistole jiných značek, za problémy s nekompatibilitou s jinými…

Výrobce:

1 804  včetně DPH

Dostupnost: 4 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15387 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Přestavte svou pistoli SSP18 nebo jiné pistole typu GBB Glock na airsoftovou zbraň poháněnou HPA a používejte spolu se AEG rovnými zásobníky pro MP5 se střední kapacitou.
Vlastnosti: 

Bez zamrzání.
Oboustranný.
Systém západky kuliček zabraňující vypadnutí kuliček po vyjmutí zásobníku. Lze uvolnit stisknutím západky.

Materiál: nylon vyztužený vlákny (adaptér) a zinková slitina (zásobník).
Doporučeno pro kuličky 0,20 g – 0,28 g a tlak vzduchu 100-120 psi.Vyšší tlak vzduchu používejte pouze na vlastní nebezpečí!
Dodává se s předinstalovaným americkým (Foster) konektorem.
Tento adaptér je určen pro pistole NOVRITSCH. Může fungovat i pro pistole jiných značek, za problémy s nekompatibilitou s jinými značkami neneseme žádnou odpovědnost. Vyšší tlak vzduchu používejte pouze na vlastní nebezpečí!