NOVRITSCH kamera 3,6mm Runcam Scopecam 2 plus Video Creation Course

Kompaktní kamera se zoomem, která vám umožní zaznamenat trajektorii vašich BBs. Kompatibilní s kartami microSD až do velikosti 128 GB Zahrnuje příručku pro tvorbu videí od Novritsche, která učí, jak nahrávat a upravovat airsoftová videa a jak zvýšit sledovanost na YouTube. Instalovaná čočka o průměru 16 mm je perfektní všestranná pro pistole a brokovnice. Umožňuje jasně vidět trajektorii střel, přestože stále poskytuje stabilní obraz. Tělo kamery má QD RIS adaptér, se kterým můžete bez nástrojů namontovat kameru na libovolnou airsoftovou zbraň s RIS lištou. Možnosti videa:1080p -at- 60 frames per second (FHD)1080p -at- 50 frames per second (FHD)720p -at- 120 frames per…

Výrobce:

3 901  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 13596 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Kompaktní kamera se zoomem, která vám umožní zaznamenat trajektorii vašich BBs.
Kompatibilní s kartami microSD až do velikosti 128 GB
Zahrnuje příručku pro tvorbu videí od Novritsche, která učí, jak nahrávat a upravovat airsoftová videa a jak zvýšit sledovanost na YouTube.
Instalovaná čočka o průměru 16 mm je perfektní všestranná pro pistole a brokovnice. Umožňuje jasně vidět trajektorii střel, přestože stále poskytuje stabilní obraz.
Tělo kamery má QD RIS adaptér, se kterým můžete bez nástrojů namontovat kameru na libovolnou airsoftovou zbraň s RIS lištou.
Možnosti videa:1080p -at- 60 frames per second (FHD)1080p -at- 50 frames per second (FHD)720p -at- 120 frames per second (HD)
Co je v krabici? Kamerka a baterie Exkluzivní přístup k příručce NOVRITSCH Airsoft Video Creation Guide Exkluzivní přístup ke knihovně s crosshairy, hitmarkery, zvukovými efekty a mnoha dalšími překryvy. Kabel Micro USB
Průvodce vytvořením videa Pouze na adrese novritsch.com přichází Zoomcam s odkazem na exkluzivní příručku NOVRITSCH Video Creation Guide, která je o tom, jak nahrávat a upravovat airsoftová videa a jak rozšiřovat publikum na YouTube. Zahrnuje také přístup k datové knihovně s crosshairy, hitmarkery, zvukovými efekty a mnoha dalšími překryvy.