NOVRITSCH kamera 3,6mm Runcam Scopecam 2 plus Video Creation Course

Tato kompaktní kamera vám jednoduše umožní natáčet každý výstřel ve skvělé kvalitě (až 1080p na 60 snímků za sekundu). Kamera se připojuje na standardní RIS lištu, díky tomu ji můžete umístit téměř kdekoliv na zbrani.  Baterie kamery vydrží až 2h nepřetržitého natáčení na nejvyšší kvalitě.  Tělo kamery je vybaveno QD montáží, díky které můžete kameru přemístit během hry bez použití jakéhokoliv nářadí. Čočka kamery je chráněna průhlednou krytkou z Gorilla Glass skla, to je používáno ve vyšších řadách elektroniky, jelikož je známo svou odolností. Kamera podporuje jakékoliv microSD karty až do velikosti úložiště 128GB. Pokud s natáčením nemáte zkušenosti a nevíte kde…

Výrobce:

3 901  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 13596 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Tato kompaktní kamera vám jednoduše umožní natáčet každý výstřel ve skvělé kvalitě (až 1080p na 60 snímků za sekundu). Kamera se připojuje na standardní RIS lištu, díky tomu ji můžete umístit téměř kdekoliv na zbrani. 
Baterie kamery vydrží až 2h nepřetržitého natáčení na nejvyšší kvalitě. 
Tělo kamery je vybaveno QD montáží, díky které můžete kameru přemístit během hry bez použití jakéhokoliv nářadí. Čočka kamery je chráněna průhlednou krytkou z Gorilla Glass skla, to je používáno ve vyšších řadách elektroniky, jelikož je známo svou odolností.
Kamera podporuje jakékoliv microSD karty až do velikosti úložiště 128GB.
Pokud s natáčením nemáte zkušenosti a nevíte kde začít, jak editovat nebo kam kamery umístit pro maximální využití, bude vám velmi nápomocná přiložená knihovna videí, kde se naučíte vše. Od základů jako je střih videí až po pokročilejší věci jako hitmarkery apod. Knihovna vám velmi dobře poslouží i zkušeným, jelikož je součásti balení i knihovna s různými překryvy či hitmarkery.
Knihovna je zde!

Možnosti videa:

1080p na 60 snímků za sekundu (FHD)
1080p na 50 snímků za sekundu (FHD)
720p na 120 snímků za sekundu (HD)

Balení obsahuje:

Kamerka a baterie
Exkluzivní přístup k příručce NOVRITSCH Airsoft Video Creation Guide
Exkluzivní přístup ke knihovně s crosshairy, hitmarkery, zvukovými efekty a mnoha dalšími překryvy.
Kabel USB-C