NOVRITSCH klíč na ventilky plynových zbraní

Nástroj na ventily pro zásobníky SSP1, SSP5 a SSX-23. Funguje také s mnoha dalšími plynovými/CO2 zásobníky. Pokud váš zásobník netěsní, můžete to ve většině případů napravit mírným dotažením ventilů. Nepoužívejte nástroje, které nejsou vyrobeny pro utahování ventilů. Ty mohou poškodit vstupní i výstupní ventil. Nástroj na utahování ventilů je již součástí nejnovějších šarží SSP-1. Není kompatibilní s plnicím ventilem SSP18 a SSP1 Magazine V2. (místo něj můžete použít plochý šroubovák). UNIVERZÁLNÍ Navíc je kompatibilní s většinou značek na trhu. Malé rozměry a nízká hmotnost – měli byste jej mít ve své sadě nářadí!

Výrobce:

132  včetně DPH

Dostupnost: 3 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15200 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Nástroj na ventily pro zásobníky SSP1, SSP5 a SSX-23. Funguje také s mnoha dalšími plynovými/CO2 zásobníky. Pokud váš zásobník netěsní, můžete to ve většině případů napravit mírným dotažením ventilů.
Nepoužívejte nástroje, které nejsou vyrobeny pro utahování ventilů. Ty mohou poškodit vstupní i výstupní ventil. Nástroj na utahování ventilů je již součástí nejnovějších šarží SSP-1.
Není kompatibilní s plnicím ventilem SSP18 a SSP1 Magazine V2. (místo něj můžete použít plochý šroubovák).
UNIVERZÁLNÍ
Navíc je kompatibilní s většinou značek na trhu. Malé rozměry a nízká hmotnost – měli byste jej mít ve své sadě nářadí!