NOVRITSCH Kolimátor Premium Micro V3 (nastavitelný jas) – červený

“Je tento konkrétní red dot přehnaně drahý? Nepochybně. Je to jednoznačně nejlepší dostupná možnost? Jsme přesvědčeni, že ano.” – Novritsch team Tento kolimátor, vyrobený uznávaným výrobcem Vector Optics, čerpá inspiraci z proslulého modelu Frenzy, který je v mezinárodní komunitě zakázkových kolimátorů uznáván jako bezkonkurenčně kvalitní. Aby dokonale doplnili styl SSP5, bylo pečlivě použito techniky CNC obrábění. Red dot je navíc vybaven univerzálním upevněním na picatinny RIS lištu, která umožňuje bezproblémovou montáž na širokou škálu zbraní. Pro bezproblémovou instalaci tohoto zařízení na SSP5 je nezbytné použití speciální montážní destičky pro red dot. Kromě toho balení obsahuje ochranný kryt a hadřík z mikrovlákna. Pro vaše pohodlí…

Výrobce:

3 110  včetně DPH

Dostupnost: 2 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15546 Kategorie: , , Štítek:

Popis

“Je tento konkrétní red dot přehnaně drahý? Nepochybně. Je to jednoznačně nejlepší dostupná možnost? Jsme přesvědčeni, že ano.” – Novritsch team
Tento kolimátor, vyrobený uznávaným výrobcem Vector Optics, čerpá inspiraci z proslulého modelu Frenzy, který je v mezinárodní komunitě zakázkových kolimátorů uznáván jako bezkonkurenčně kvalitní. Aby dokonale doplnili styl SSP5, bylo pečlivě použito techniky CNC obrábění.
Red dot je navíc vybaven univerzálním upevněním na picatinny RIS lištu, která umožňuje bezproblémovou montáž na širokou škálu zbraní.
Pro bezproblémovou instalaci tohoto zařízení na SSP5 je nezbytné použití speciální montážní destičky pro red dot. Kromě toho balení obsahuje ochranný kryt a hadřík z mikrovlákna.
Pro vaše pohodlí jsou s tímto kolimátorem kompatibilní baterie CR2032 (prodávají se samostatně).
Buďte si jisti, že na tento kolimátor se vztahuje doživotní záruka poskytovaná společností Vector Optics, což podtrhuje její závazek ke spokojenosti zákazníků.
Vlastnosti:

Montáž na 20-22mm RIS
Nastavitelný jas záměrné červené tečky
Pohon na 1x baterii CR2032