NOVRITSCH kuličky 0,49g 555bb

Kuličky jsou nejvíce podceňovaným faktorem, pokud jde o přesnost. Bez ohledu na to, jak je vaše airsoftová zbraň perfektní, bude vždy omezena na tolerance a váhu použitých BBs. NOVRITSCH zahájil svou airsoftovou “kariéru” snipera před 8 lety a za celou dobu nenalezl těžkou bílou kuličku, který by vyhovovala jeho požadavkům. Rozhodl se vytvořit své vlastní kuličky, a tak pracoval společně s výrobcem, aby našel perfektní rovnováhu z hlediska materiálu, leštění, barvy a hmotnosti. Trvalo několik měsíců zkušení, chyb a testování, aby dostali BB do bodu, kdy můžou říci: “To jsou ty nejlepší bílé BB, které jsme kdy měly”.

Výrobce:

459  včetně DPH

Dostupnost: 5 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 8109 Kategorie: , Štítek:

Popis

Kuličky jsou nejvíce podceňovaným faktorem, pokud jde o přesnost. Bez ohledu na to, jak je vaše airsoftová zbraň perfektní, bude vždy omezena na tolerance a váhu použitých BBs.
NOVRITSCH zahájil svou airsoftovou “kariéru” snipera před 8 lety a za celou dobu nenalezl těžkou bílou kuličku, který by vyhovovala jeho požadavkům.
Rozhodl se vytvořit své vlastní kuličky, a tak pracoval společně s výrobcem, aby našel perfektní rovnováhu z hlediska materiálu, leštění, barvy a hmotnosti.
Trvalo několik měsíců zkušení, chyb a testování, aby dostali BB do bodu, kdy můžou říci: “To jsou ty nejlepší bílé BB, které jsme kdy měly”.