NOVRITSCH Novritsch 3D maskovací potah pro SSX303 – Amber

Bez správného potahu na zbraň ztrácí kamuflážní oblek Hejkal svou hodnotu. Černá puška je totiž vidět už z dálky. Proces zneviditelnění vaší pušky může být díky chytrým Novritsch maskovacím potahům na pušky (SRS, VSR-10, SSG96 a AR15, SSX-303), pistole (SSX23, MK23) a tlumiče či puškohledy velmi rychlý a snadný. Potah je koncipován tak, aby 3D listy nebránily vašemu výhledu, takže nezasahují do zaměřovače. Listy lze odstřihnout nebo naopak na potah přidat, čili umístit více umělých listů pro maximální maskování. A co víc, díky revolučnímu systému rychlého připevnění pomocí plastových nýtů je to velmi snadné.Potah je kompatibilní s nabídkou umělých listů…

Výrobce:

536  včetně DPH

Dostupnost: 3 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 16288 Kategorie: , Štítek:

Popis

Bez správného potahu na zbraň ztrácí kamuflážní oblek Hejkal svou hodnotu. Černá puška je totiž vidět už z dálky. Proces zneviditelnění vaší pušky může být díky chytrým Novritsch maskovacím potahům na pušky (SRS, VSR-10, SSG96 a AR15, SSX-303), pistole (SSX23, MK23) a tlumiče či puškohledy velmi rychlý a snadný.
Potah je koncipován tak, aby 3D listy nebránily vašemu výhledu, takže nezasahují do zaměřovače. Listy lze odstřihnout nebo naopak na potah přidat, čili umístit více umělých listů pro maximální maskování. A co víc, díky revolučnímu systému rychlého připevnění pomocí plastových nýtů je to velmi snadné.Potah je kompatibilní s nabídkou umělých listů Leaf Camo v různých provedeních stromů (orientačně vypsáno v závorce) a barevných variantách pro každý typ dle ročního období:

LC1 (javor klen)
LC2 (ořešák)
LC3 (jasan)
LC4 (dub)
LC5 (javor ohnivý)

Kvalitní tkanina odolává roztržení i v hustém křoví, takže se můžete soustředit na svůj cíl, aniž byste se obávali poškození potahu.Díky možnosti nastavení potahu lze jej utáhnou přímo na tělo zbraně nebo puškohledu/tlumiče. Stačí zatáhnout za gumové šňůrky a potah se přizpůsobí tělu.Vzhledem k tomu, že spodní část zbraně a příslušenství obvykle není viditelná, se šněrování nachází právě zde. Vše zůstává nastavitelné a vysoce funkční.Maskovací potah 3D listy je nejlepší a nejjednodušší odpovědí na váš problém s maskováním.

Klíčové vlastnosti Novritsch maskovacího potahu:

Všechny ovládací prvky zbraně jsou stále přístupné
Pokročilá metoda šití listů pro lepší 3D efekt
Kompatibilní se systémem umělých listů pro ještě lepší maskování
Nepřekáží ve výhledu při míření
Snadná instalace a demontáž
Natahovací nastavovací šňůrky
Listy při pohybu nevydávají zvuk