NOVRITSCH Novritsch Airsoftový nosič plátů ASPC – ACP Tropic

Konečně nosič plátů, který splňuje veškeré potřeby hráčů airsoftu – lehkost, prodyšnost, odolnost a poutavý design! Proč investovat do nosiče plátů Novritsch ASPC? Je lehký a prodyšný:S hmotností pouhých 1,69 kg je nosič plátů ideální pro horké letní dny. Díky speciální Hex Plate vložce a síťové základně máte zaručený proud vzduchu pod nosičem, čímž zamezíte přehřátí trupu. Má QD spony pro rychlé nasazení/odhození:Spony na bocích a hrudníku vám umožní pouhým zatažením odhodit vestu nebo naopak rychle zapnout při nasazování. Magnetický systém vám umožní zapínat a uvolňovat nosič plátů jednoduše a bez zbytečného zdržování. Má ventilované imitační pláty Hex Plate:Pro maximální proudění vzduchu je nosič plátů vybaven 2 šestihrannými vložkami.…

4 865  včetně DPH

Dostupnost: 2 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 16492

Popis

Konečně nosič plátů, který splňuje veškeré potřeby hráčů airsoftu – lehkost, prodyšnost, odolnost a poutavý design!

Proč investovat do nosiče plátů Novritsch ASPC?

Je lehký a prodyšný:S hmotností pouhých 1,69 kg je nosič plátů ideální pro horké letní dny. Díky speciální Hex Plate vložce a síťové základně máte zaručený proud vzduchu pod nosičem, čímž zamezíte přehřátí trupu.

Má QD spony pro rychlé nasazení/odhození:Spony na bocích a hrudníku vám umožní pouhým zatažením odhodit vestu nebo naopak rychle zapnout při nasazování. Magnetický systém vám umožní zapínat a uvolňovat nosič plátů jednoduše a bez zbytečného zdržování.

Má ventilované imitační pláty Hex Plate:Pro maximální proudění vzduchu je nosič plátů vybaven 2 šestihrannými vložkami. Drží tvar plátu, ale zároveň nepřidávají váhu.

Je vyroben z odolných materiálů:Použitá tkanina 1000D a nylonové prošívání zaručují trvanlivost a odolnost i při náročných podmínkách.

Má univerzální Molle systém:S Molle systémem na přední, zadní straně nosiče a po celé délce bočního pásu (Cummerbund) máte možnost vybavit si nosič podle svých potřeb a preferencí.

Má odnímatelné ramenní polstrování:Pro ještě větší pohodlí a přizpůsobení vašemu tělu.

Nabízí moderní design:Laserem vyřezávaný design (Laser-Cut) v různých barevných provedeních zaručí, že budete vypadat Tacticool za každých okolností!

Je kompatibilní s velikostí plátů E-SAPI/SAPI M:Nosič je navržen pro standardní velikost plátů E-SAPI/SAPI M, takže můžete vnitřní imitační vložky vyměnit za skutečné balistické pláty.

Byl navrženo a testován bývalými profesionálními členy armádních složek:Profesionálové z Rakouska se postarali o každý detail, abyste měli ten nejlepší nosič plátů pro airsoft.

K nosiči plátů ASPC si můžete dokoupit následující příslušenství:

ASPC břišní sumku
Náhradní přední Molle Flap panel
Chest-rig přední kapsu (pro instalaci na Nosič ASPC je nutný adaptér)
Jakékoliv Molle sumky

Obsah balení:

Nosič plátů ASPC Novritsch
Předn..