NOVRITSCH Novritsch břišní sumka ASPC – ACP Tropic

Chcete, aby vaše vybavení mělo nízký profil a zároveň hledáte vhodnou sumku pro uložení všeho potřebného? Pak je možná tím pravým řešením ASPC břišní sumka od Novritsch! Jedná se o velkou kapsu uzavíratelnou kvalitním dvojcestným zipem.Zip je vpředu kapsy nikoliv na horním víku, takže k němu máte dobrý přístup a není zakrytý zásobníkovými sumkami.Jezdce zipů mají velká táhla, takže snadno otevřete kapsu i v rukavicích. Na přední straně kapsy najdete suchý zip (smyčka) pro uchycení identifikačních nášivek. Břišní sumku ASPC lze snadno nosit na: Nosiči plátů ASPC  Novritsch Chest-rigu Klasickém opasku Upozornění: Na chest-rigu nebo nosiči plátů jiných výrobců než Novritsch si…

Výrobce:

673  včetně DPH

Dostupnost: 3 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 16498 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Chcete, aby vaše vybavení mělo nízký profil a zároveň hledáte vhodnou sumku pro uložení všeho potřebného?
Pak je možná tím pravým řešením ASPC břišní sumka od Novritsch! Jedná se o velkou kapsu uzavíratelnou kvalitním dvojcestným zipem.Zip je vpředu kapsy nikoliv na horním víku, takže k němu máte dobrý přístup a není zakrytý zásobníkovými sumkami.Jezdce zipů mají velká táhla, takže snadno otevřete kapsu i v rukavicích. Na přední straně kapsy najdete suchý zip (smyčka) pro uchycení identifikačních nášivek.

Břišní sumku ASPC lze snadno nosit na:

Nosiči plátů ASPC 
Novritsch Chest-rigu
Klasickém opasku

Upozornění:
Na chest-rigu nebo nosiči plátů jiných výrobců než Novritsch si musíte pohlídat rozměry a způsob uchycení (břišní sumka používá suchý zip háček, na nosiči tedy musí být smyčka.