NOVRITSCH Novritsch elektrická AEP pistole SSE18 Gen2, mosfet – Písková

Elektrická AEP pistole SSE18 Gen2 od Novritsch nabízí oproti plynovým pistolím jednu zásadní výhodu: spolehlivý provoz bez ohledu na počasí a okolní podmínky.Tento model spojuje moderní design SSP18 (GBB Glock 18c) s pokročilým AEP systémem napájeným Li-Pol akumulátorem. Výsledkem je výjimečná přesnost, odolnost a schopnost plně automatické střelby i v těch nejchladnějších zimních měsících, kdy GBB zbraně akorát zahřívají místo na poličce. Pistole SSE18 Gen2 umožňuje přepínání mezi plně automatickou a poloautomatickou střelbou, nabízí nastavitelný hop-up pro optimální trajektorii střely a dosahuje vysoké kadence střelby díky kombinaci MOSFETu a kuličkových ložisek, když je použita Li-Pol baterie.Kovový závěr přidává na realističnosti a odolnosti, zatímco hlaveň se závitem umožňuje připojení tlumičů.Pistole je také vybavena světlovodnou muškou, plochou spouští a RIS lištou na rámu pro lepší zaměřování a možnost připojení příslušenství. Prodloužený rám, zdrsněný grip zajišťují pevný a pohodlný úchop.Pistole je kompatibilní…

Výrobce:

3 501  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15572 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Elektrická AEP pistole SSE18 Gen2 od Novritsch nabízí oproti plynovým pistolím jednu zásadní výhodu: spolehlivý provoz bez ohledu na počasí a okolní podmínky.Tento model spojuje moderní design SSP18 (GBB Glock 18c) s pokročilým AEP systémem napájeným Li-Pol akumulátorem. Výsledkem je výjimečná přesnost, odolnost a schopnost plně automatické střelby i v těch nejchladnějších zimních měsících, kdy GBB zbraně akorát zahřívají místo na poličce.
Pistole SSE18 Gen2 umožňuje přepínání mezi plně automatickou a poloautomatickou střelbou, nabízí nastavitelný hop-up pro optimální trajektorii střely a dosahuje vysoké kadence střelby díky kombinaci MOSFETu a kuličkových ložisek, když je použita Li-Pol baterie.Kovový závěr přidává na realističnosti a odolnosti, zatímco hlaveň se závitem umožňuje připojení tlumičů.Pistole je také vybavena světlovodnou muškou, plochou spouští a RIS lištou na rámu pro lepší zaměřování a možnost připojení příslušenství. Prodloužený rám, zdrsněný grip zajišťují pevný a pohodlný úchop.Pistole je kompatibilní s většinou pouzder pro Glock.
SSE18 Gen2 přináší několik vylepšení. Vylepšený MOSFET zajišťuje rychlejší odezvu spouště, přepracované držení kuliček v zásobníku s prodlouženými svorci zlepšuje spolehlivost a kovové přítlačné ramínko hop-up komory umožňuje střelbu těžším střelivem s lepším soustřelem.  Rám pistole je k dispozici ve 4 barevných provedeních: černé, šedé, olivové a pískové. 

Baterie ani nabíječka nejsou součástí balení, ale vhodné modely naleznete v Příslušenství.

Čím je SSE18 tak výjimečná:

Full auto/semi režim střelby:Rychlá volba mezi plně automatickou a poloautomatickou střelbou.
Nastavitelný hop-up:Pro zajištění optimální trajektorie střely.
Vysoká kadence střelby (RoF):Díky MOSFETu a kuličkovým ložiskům ve spojení s Li-Pol baterií (není součástí).
Kovový závěr:Přidává na realističnosti a odolnosti pistole.
Hlaveň se závitem:Možnost připojení tlumičů na klasický 14- mm závit.
Kompatibilita s většinou pouzder pro Glock:Široká využitelnost s existujícím vybaven..