NOVRITSCH Novritsch minimalistický Chest Rig MINIMAL – ACP Tropic

Minimalistický Chest Rig MINIMAL Novritsch byl navržen pro hráče, kteří dávají přednost pohodlí a nízké váze, aniž by přitom činili kompromisy ohledně kvality svého vybavení.Chest-Rig je vytvořen z vysoce odolného nylonu 1000D, což zajišťuje extrémní pevnost a odolnost. S jeho konstrukcí kompatibilní s Molle vazbou a designem Laser-Cut získáváte výjimečnou všestrannost a možnost přizpůsobit si uspořádání sumek podle svých potřeb. Díky jeho praktickému designu umožňuje umístit až 6 zásobníků typu AR15 v 1 řadě nebo dokonce 12 zásobníků typu AR ve 2 řadách. Tato variabilita vám poskytuje flexibilitu a možnost optimalizace vašeho výběru zbraně a munice.Jeho velikost je snadno nastavitelná pomocí popruhů, což zajišťuje pohodlné a přizpůsobitelné nošení pro různé postavy a preferované styly hraní.Spona v barvě, která je nejen…

Výrobce:

1 355  včetně DPH

Dostupnost: 3 skladem

Porovnat

Popis

Minimalistický Chest Rig MINIMAL Novritsch byl navržen pro hráče, kteří dávají přednost pohodlí a nízké váze, aniž by přitom činili kompromisy ohledně kvality svého vybavení.Chest-Rig je vytvořen z vysoce odolného nylonu 1000D, což zajišťuje extrémní pevnost a odolnost. S jeho konstrukcí kompatibilní s Molle vazbou a designem Laser-Cut získáváte výjimečnou všestrannost a možnost přizpůsobit si uspořádání sumek podle svých potřeb.
Díky jeho praktickému designu umožňuje umístit až 6 zásobníků typu AR15 v 1 řadě nebo dokonce 12 zásobníků typu AR ve 2 řadách. Tato variabilita vám poskytuje flexibilitu a možnost optimalizace vašeho výběru zbraně a munice.Jeho velikost je snadno nastavitelná pomocí popruhů, což zajišťuje pohodlné a přizpůsobitelné nošení pro různé postavy a preferované styly hraní.Spona v barvě, která je nejen vkusná, ale i vhodná pro používání v rukavicích, přidává praktický prvek a zajišťuje snadné a rychlé zapínání.