Nové

NOVRITSCH Novritsch modulární tlumič – V1

Součástí balení je také 14mm adaptér CCW, takže jej můžete použít i s jinými airsoftovými replikami. Vnější průměr: 36 mmDélka: 225 mm / 145 mm / 105 mm Tento tlumič nedoporučujeme pro SSP1, protože hlaveň klesá, což může vést k poruchám. ÚČINNÝ Tento tlumič není určen pouze k tomu, aby dodal vzhled vaší zbrani. Díky jeho vnitřním částem bude hluk z ústí vaší airsoftové zbraně mnohem tišší. Pěnové disky uvnitř napodobují přepážkové systémy skutečných zbraňových tlumičů. MODULÁRNÍ Tato jedinečná vlastnost tlumiče vám umožní zkrátit nebo prodloužit tlumič podle vašich preferencí. Ke změně délky tlumiče nepotřebujete žádné nářadí. Není třeba tedy…

Výrobce:

966  včetně DPH

Dostupnost: 3 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15007 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Součástí balení je také 14mm adaptér CCW, takže jej můžete použít i s jinými airsoftovými replikami.
Vnější průměr: 36 mmDélka: 225 mm / 145 mm / 105 mm
Tento tlumič nedoporučujeme pro SSP1, protože hlaveň klesá, což může vést k poruchám.
ÚČINNÝ
Tento tlumič není určen pouze k tomu, aby dodal vzhled vaší zbrani. Díky jeho vnitřním částem bude hluk z ústí vaší airsoftové zbraně mnohem tišší.
Pěnové disky uvnitř napodobují přepážkové systémy skutečných zbraňových tlumičů.
MODULÁRNÍ
Tato jedinečná vlastnost tlumiče vám umožní zkrátit nebo prodloužit tlumič podle vašich preferencí.
Ke změně délky tlumiče nepotřebujete žádné nářadí. Není třeba tedy kupovat tři různé tlumiče s různými délkami.
AKUSTICKÁ PĚNA
Pěnové disky uvnitř tlumiče NOVRITSCH jsou vyrobeny z akustické pěny, která se používá ve zvukových studiích. Pěna byla původně navržena tak, aby účinně pohlcovala hluk a ozvěnu.
Dodatečné střídání velikostí disků vytváří větší plochu, která dále zvyšuje tlumení zvuku.
KONSTRUKCE
Tělo tlumiče je vyrobeno z černého oxidovaného lehkého leteckého hliníku. Vaše zbraň bude mnohem tišší a zároveň si zachová rovnováhu.
VNITŘNÍ KONSTRUKCE
Pro dosažení maximální účinnosti je celý tlumič vyplněn pěnovými disky dvou různých velikostí. Dutiny zachytí přebytečný vzduch, který vychází z vnitřní hlavně.
Aby bylo zajištěno, že kulička nic nezasáhne uvnitř tlumiče, disky se ke konci zvětšují. Také výstupní otvor je zvětšený, aby se zajistilo, že trajektorie nebude ovlivněna ani při pohybu zbraně během výstřelu.