NOVRITSCH Novritsch modulární tlumič – V2 (16CW)

Všechny pistole Novritsch lze s tímto tlumičem nosit v pouzdře. Akustická pěna je součástí balení a tlumič je již sestaven. Délka: 170 mm / 110 mm / 80 mm Varianta pro SSE18 má standardní airsoftový 14mm CCW závit a lze jej použít s většinou airsoftových replik. NENÍ vhodný pro jiné GBB Glocky, protože se nevejde do pouzdra. Varianta pro SSP18 se upíná na chránič závitu. K upevnění tlumiče potřebujete chránič, protože nemá závit. Funguje dobře s ostatními GBB Glocky se závitem plus chráničem, lze jej umístit do pouzdra. Varianta pro SSX23/Mk23 je kompatibilní s SSX23. Má závit 16 mm CW. Tento výrobek je díky označení F na těle dostupný…

Výrobce:

1 062  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15103 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Všechny pistole Novritsch lze s tímto tlumičem nosit v pouzdře.
Akustická pěna je součástí balení a tlumič je již sestaven.
Délka: 170 mm / 110 mm / 80 mm

Varianta pro SSE18 má standardní airsoftový 14mm CCW závit a lze jej použít s většinou airsoftových replik. NENÍ vhodný pro jiné GBB Glocky, protože se nevejde do pouzdra.
Varianta pro SSP18 se upíná na chránič závitu. K upevnění tlumiče potřebujete chránič, protože nemá závit. Funguje dobře s ostatními GBB Glocky se závitem plus chráničem, lze jej umístit do pouzdra.
Varianta pro SSX23/Mk23 je kompatibilní s SSX23. Má závit 16 mm CW.

Tento výrobek je díky označení F na těle dostupný i pro Německo.
Rozdíl mezi tlumiči je ve výšce osy vývrtu. Vzhledem ke konstrukci pistole nejsou tlumiče SSE a SSP stejné. Proto je nutné použít jiný tlumič, aby odpovídal tvaru pistole a byla zajištěna kompatibilita s jinými pouzdry.
MODULÁRNÍ
Tato jedinečná vlastnost tlumiče umožňuje zkrátit nebo prodloužit tlumič podle vašich preferencí.
Není nutné kupovat tři různé tlumiče s různými délkami. Lze jej také připojit k jakékoli jiné airsoftové zbrani pomocí tohoto 14mm CCW adaptéru nebo pomocí tohoto 16mm CCW adaptéru.
AKUSTICKÁ PĚNA
Pěnové obdélníky uvnitř NOVRITSCH Modular Suppressor V2 jsou vyrobeny z akustické pěny, která se používá ve zvukových studiích. Pěna byla původně navržena tak, aby účinně pohlcovala hluk a ozvěnu.
Dodatečné střídání velikostí obdélníků vytváří větší plochu pro další zvýšení tlumení zvuku.
VNITŘNÍ KONSTRUKCE
Pro maximální účinnost je celý tlumič vyplněn pěnovými kotouči dvou různých velikostí. Dutiny zachytí přebytečný vzduch, který vychází z vnitřní hlavně.
Aby kulička uvnitř tlumiče nic nezasáhla, jsou otvor v discích a výstupní otvor tlumiče zvětšeny tak, aby trajektorie nebyla ovlivněna ani při pohybu zbraně během výstřelu.