NOVRITSCH Novritsch přední Molle Flap panel pro nosič plátů ASPC – Černá

Přední Molle panel (typ Flap) umožní snadnou a rychlou výměnu celého panelu pomocí 2 spon (trojzubec). Celý panel má nízký profil, je lehký a otvory pro Molle vazbu byly řezány laserem (Laser-Cut).Na platformu poté umístíte další sumky (například pro AR15), pokud se rozhodnete v průběhu akce vyměnit svoji zbraň například za Scorpion EVO, stačí vyměnit přední panel za jiný (na kterém jsou sumky pro CZ EVO) a můžete za pár vteřin vyrazit do akce. Zaručujeme kompabilitu pouze s Novritsch nosičem plátů ASPC (pro použití na jiných nosičích mohou být nutné úpravy platformy).

Výrobce:

459  včetně DPH

Není skladem

Porovnat

Popis

Přední Molle panel (typ Flap) umožní snadnou a rychlou výměnu celého panelu pomocí 2 spon (trojzubec). Celý panel má nízký profil, je lehký a otvory pro Molle vazbu byly řezány laserem (Laser-Cut).Na platformu poté umístíte další sumky (například pro AR15), pokud se rozhodnete v průběhu akce vyměnit svoji zbraň například za Scorpion EVO, stačí vyměnit přední panel za jiný (na kterém jsou sumky pro CZ EVO) a můžete za pár vteřin vyrazit do akce.
Zaručujeme kompabilitu pouze s Novritsch nosičem plátů ASPC (pro použití na jiných nosičích mohou být nutné úpravy platformy).