NOVRITSCH Novritsch puška SSQ22 GBBR (výkon 1,4 – 1,8 J) – Černá

Novritsch GBBR puška SSQ22 – zbraň, na kterou jsme všichni netrpělivě čekali. Tato puška není jenom o přesné střelbě, je to o zážitku z každého výstřelu, o škodolibé radosti z každého zásahu do protivníka.S novou puškou SSQ22 dostanete do své výbavy nejen spolehlivý a stabilní výkon, ale především přesnost, jak už bývá u Novritsch zbraní standardem. Díky její lehké konstrukci a realistickému zpětnému rázu si užijete každý výstřel jako nikdy předtím, jedná se tedy o plynovou pušku s blowback systémem. Čím je SSQ22 dokonalá? Moderní designS vylepšenými vnitřními díly a modernizovanými vnějšími částmi nabízí SSQ22 široké možnosti montáže doplňků na…

Výrobce:

9 741  včetně DPH

Dostupnost: 1 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15296 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Novritsch GBBR puška SSQ22 – zbraň, na kterou jsme všichni netrpělivě čekali. Tato puška není jenom o přesné střelbě, je to o zážitku z každého výstřelu, o škodolibé radosti z každého zásahu do protivníka.S novou puškou SSQ22 dostanete do své výbavy nejen spolehlivý a stabilní výkon, ale především přesnost, jak už bývá u Novritsch zbraní standardem. Díky její lehké konstrukci a realistickému zpětnému rázu si užijete každý výstřel jako nikdy předtím, jedná se tedy o plynovou pušku s blowback systémem.

Čím je SSQ22 dokonalá?

Moderní designS vylepšenými vnitřními díly a modernizovanými vnějšími částmi nabízí SSQ22 široké možnosti montáže doplňků na M-LOK systém na zbrani, což vám umožní přizpůsobit si vaši zbraň přesně podle vašich potřeb a stylu hry.

Kvalita a výkonTato puška není jen o vzhledu. Ocelový spoušťový mechanismus a odolné vnitřní díly zaručují dlouhou životnost a spolehlivost. S výkonnou silikonovou gumičkou od Maple Leaf je střelba přesná a konzistentní a díky režimu střelby Semi-only můžete být ještě přesnější a efektivnější.

Připravená do akceSSQ22 je připravena k akci rovnou “Out of the box”, čili z krabice. Bez nástrojů můžete snadno nastavit Hop-Up a díky odolné konstrukci a spolehlivé odezvě spouště se můžete plně soustředit na hru. Žádné ladění, žádné investice, čistá hra.
One shot, one killRevoluční TDC hop-up systém nabízí perfektní přítlak a stabilní přesnost, díky tomu lze velmi snadno zasahovat protivníky.
Různé výkonnostní verze pro různé limity hřišťNovritsch nabízí pušku SSQ22 v několika variantách výkonu:a) Výkon 0,8 – 1 Jb) Výkon 1,1 – 1,4 Jc) Výkon 1,4 – 1,8 J

Technické Specifikace

Výkon: 1,4 – 1,8 J (přibližně 118 – 134 m/s)
Kapacita zásobníku: 36BBs
Délka zbraně: 830 mm
Hmotnost zbramě: 1,8 kg (bez zásobníku)

Obsah balení:

zbraň SSQ22
zásobník
návod
výtěrák

Doporučený plyn a váha BBs v závislosti na venkovní teplotě

Venkovní teplota v C°
Doporučený plyn
Výkon 0.8-1J
Výkon 1.1-1.4J
Výkon 1.4-1.8J

a lt;20C°
Blac..