NOVRITSCH Novritsch SSR63 A2 – M4/AR šachta

V případě, že si přejete zboží dodat jiným způsobem, nežli osobním vyzvednutím, neváhejte nás kontaktovat na e-mail airsoft-at-anareus.cz. Klasický vzhled G36 určitě všichni známe, ale doposud byly G36 repliky spíše jako začátečnické zbraně a žádná nevynikala výkonem ani vzhledem, až doteď. Novritsch opět přišel s něčím novým co, nikdo nečekal, G36 s moderním, lehkým a modulárním předpažbím kompatibilním s M-lok úchyty.  Všechno je ještě obohaceno o fakt, že varianta A2 má šachtu na M4 zásobníky a tudíž nemusíte nosit velké, těžké a neskladné zásobníky, ale jednoduše použijete ty, které pravděpodobně máte – M4.  Pohon SSR63 A2 zajišťuje Novritsch V3 mechabox, ve…

Výrobce:

9 546  včetně DPH

Dostupnost: 2 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15761 Kategorie: , , Štítek:

Popis

V případě, že si přejete zboží dodat jiným způsobem, nežli osobním vyzvednutím, neváhejte nás kontaktovat na e-mail airsoft-at-anareus.cz.
Klasický vzhled G36 určitě všichni známe, ale doposud byly G36 repliky spíše jako začátečnické zbraně a žádná nevynikala výkonem ani vzhledem, až doteď. Novritsch opět přišel s něčím novým co, nikdo nečekal, G36 s moderním, lehkým a modulárním předpažbím kompatibilním s M-lok úchyty. 
Všechno je ještě obohaceno o fakt, že varianta A2 má šachtu na M4 zásobníky a tudíž nemusíte nosit velké, těžké a neskladné zásobníky, ale jednoduše použijete ty, které pravděpodobně máte – M4. 
Pohon SSR63 A2 zajišťuje Novritsch V3 mechabox, ve kterém najdeme hromadu dílů přímo z cnc strojů, ideálně vypodložená kola s 8mm kluznými ložisky, nebo třeba Novritsch ETU. To si můžete naprogramovat na základní funkce jako je binární spoušť, dávka po 3bb, přednatažení pístu na 5 různých úrovní, aktivní brzda apod. Mechabox pak doplňuje rotary komora s Maple Leaf 60° gumou a 6,03mm přesnou hlavní. 
Specifikace:

výkon: ~1,5J
konstrukce: polymer s kovovými prvky
vhodná váha bb: 0,28-0,32g
typ a kapacita zásobníku: tlačný, 140bb
rozměry:  870 / 655 mm
váha: ~2,7kg
mechabox: V3, typ G36
vnitřní díly mechaboxu: 18:1 kovová ozubená kola, cnc tryska, cnc hlava pístu s protitlakým těsněním, cnc hlava válce, 8mm kluzná ložiska, 24k motor s krátkou oskou
hop-up: ano, regulovatelný
pohon: AEG (elektrika) s koncovkou T-Dean
režim střelby: safe – semi – auto (možnost přeprogramování)
závit: 14mm CCW (tradiční levotočivý)
obsah balení: SSR63 A2, 1x zásobník, čištění, návod