NOVRITSCH Novritsch SSR9 AEG Classic – Černá

Když se řekne AR, každý si vybaví znánou platformu AR15 a jen málo z vás kompaktnější AR9 na pistolové zásobníky 9mm. Ale v airsoftu se nestřílí ráží 5.56 (naštěstí), nýbrž 6 mm kuličkami. Novritsch si připravil hybrid mezi klasickou M4 a elegantní pistolí, což oceníte, pokud nemáte potřebu nosit široké zásobníky ani mít na zbrani rozměrné pažby. Právě zde vyniká SSR9 – kombinace známého tvaru AR15 s neuvěřitelnou praktičností CQB zbraní. CNC hliníkové M-LOK předpažbí umožňuje snadnou instalaci různých doplňků. Kvalitní polymerové tělo, které je tvrzeno pro vysokou odolnost a zároveň nízkou váhu, vydrží plné nasazení. S programovatelnou elektronickou spoušťovou jednotkou ETU nabízející režimy…

Výrobce:

6 815  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 16140 Kategorie: Štítek:

Popis

Když se řekne AR, každý si vybaví znánou platformu AR15 a jen málo z vás kompaktnější AR9 na pistolové zásobníky 9mm. Ale v airsoftu se nestřílí ráží 5.56 (naštěstí), nýbrž 6 mm kuličkami. Novritsch si připravil hybrid mezi klasickou M4 a elegantní pistolí, což oceníte, pokud nemáte potřebu nosit široké zásobníky ani mít na zbrani rozměrné pažby. Právě zde vyniká SSR9 – kombinace známého tvaru AR15 s neuvěřitelnou praktičností CQB zbraní.
CNC hliníkové M-LOK předpažbí umožňuje snadnou instalaci různých doplňků. Kvalitní polymerové tělo, které je tvrzeno pro vysokou odolnost a zároveň nízkou váhu, vydrží plné nasazení. S programovatelnou elektronickou spoušťovou jednotkou ETU nabízející režimy burst, binary, před-natahování a ochranu baterie posouvá SSR9 hranice zážitku ze hry.S kadencí přibližně 21 BB/s díky vysokorychlostním převodům (16:1) a 11.1V baterii se SSR9 stává rychlým a výkonným rozsévačem zásahů na bojišti. K dispozici je v elegantních barvách  od černé, zelené až po růžovou, takže zbraň přináší nejen výkon, ale i styl. Vynikající přesnost zajistí 6.03mm přesná hlaveň s vylepšenou rotační Hop-Up komorou a Maple Leaf gumičkou.Moderní plochá spoušť (flat trigger), mechabox s rychlou výměnou pružiny činí SSR9 dokonalou zbraní. CNC Ampfilier (zesilovač hluku) s hlučností přes 100 dB na automatický režim střelby dodává zbrani nezaměnitelný zvukový charakter a přináší nespornou psychologickou výhodu v boji. Strach se rodí v hlavě, s SSR9 v uších!Závit je 14mm- CCW pro tlumiče hluku nebo příslušenství.

Doporučujeme používat 11.1V Li-Pol baterii pro optimální výkon!

SSR9 vám přináší:

Programovací jednotka ETU (single, burst, dávka, pre-cocking, ochrana baterie)
CNC M-LOK předpažbí
Zesílený QD mechabox s rychlou výměnou pružiny
Kadenci 21 BB/s (varianta Classic)
Hluk výstřelu až 105 dB
Kvalitní lehké polymerové tělo
6.03 mm přesnou hlaveň a Maple Leaf gumičku
Prémiově sestavené upgrade díly pro bezchybný chod
Dostupnost náhradních dílů
Kompaktnost pistolových zásobníků s tělem M4 = platforma..