Nové

NOVRITSCH Novritsch SSX303 – plynová puška s pistolovou rukojetí

SSX303 je nejtišší airsoftová puška vůbec. Je to také nejuniverzálnější platforma, která vám umožní používat ji jako odstřelovací pušku, útočnou pušku nebo CQB zbraň. Sami si vyberete, čím se stane! Vlastnosti: Přesnost jako u odstřelovače – Navržena pro střelbu těžkými kuličkami. Poloautomatická Velmi tichá Lehké CNC celohliníkové tělo – Celková hmotnost 1,65 kg Nastavení HopUp bez použití nářadí Výstupní výkon 1,7 J – 2,5 J Funguje při nízkých venkovních teplotách Kompatibilní se zásobníky SSX23 M-LOK a standardní 14mm CCW závit pro tlumiče Nastavitelná délka (640-720 mm) Kompletní puška po vybalení z krabice. Nejedná se o konverzní sadu. Navrženo vášnivými hráči…

Výrobce:

7 791  včetně DPH

Dostupnost: 2 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15006 Kategorie: , , Štítek:

Popis

SSX303 je nejtišší airsoftová puška vůbec. Je to také nejuniverzálnější platforma, která vám umožní používat ji jako odstřelovací pušku, útočnou pušku nebo CQB zbraň. Sami si vyberete, čím se stane!
Vlastnosti:

Přesnost jako u odstřelovače – Navržena pro střelbu těžkými kuličkami.
Poloautomatická
Velmi tichá
Lehké CNC celohliníkové tělo – Celková hmotnost 1,65 kg
Nastavení HopUp bez použití nářadí
Výstupní výkon 1,7 J – 2,5 J
Funguje při nízkých venkovních teplotách
Kompatibilní se zásobníky SSX23
M-LOK a standardní 14mm CCW závit pro tlumiče
Nastavitelná délka (640-720 mm)
Kompletní puška po vybalení z krabice. Nejedná se o konverzní sadu.
Navrženo vášnivými hráči airsoftu ve Vídni v Rakousku.

BÝT TICHÝ
Nejhlasitější zvuk, který vaši nepřátelé uslyší, je dopad těžké kuličky na jejich výstroj. SSX303 je nejtišší zbraň, jakou můžete najít.
SEMI SNIPER
SSX303 střílí s každým stisknutím spouště, což vám dává obrovskou výhodu nad nepřátelskými odstřelovači. Můžete střílet mnohem rychleji a zároveň máte možnost odeslat celý zásobník během několika sekund. To je velký rozdíl.
VYBERTE SI
Nastavte si ji tak, aby vyhovovala vašemu hernímu stylu. Od plíživého odstřelovače v ghille až po rychlého hráče CQB. Puškohled nebo červený bod, záleží jen na vás.
VZHLED
Na pušce najdete všechny užitečné funkce, jako jsou QD montáže a M-LOK předpažbí, zatímco zbytečné věci byly omezeny. Tento minimalistický přístup nám umožnil udržet celou platformu velmi lehkou a univerzální.
SÍLA
V závislosti na nastavení a vašemu hřišti budete muset regulovat výkon modelu SSX303. To je však velmi snadné!
Zaprvé si můžete vybrat mezi silnějším a slabším plynem a zadruhé můžete vyměnit vložky trysky a dokonale tak výkon přizpůsobit. Nic vás neomezuje.
SAMOZŘEJMĚ ZÁSOBNÍKY
Nemusíte s sebou nosit další zásobník pro pistoli a pušku. Zásobníky SSX23 jsou kompatibilní s oběma. Můžete také používat stejné kuličky, což vám velmi zjednoduší přípravu na hru. Už žádné namíchané rychlonabíječky s různými hmotnostmi kuliček.
ALL RO..