Nůž Gerber LMF II Infantry, černý, kombinované ostří

Nůž LMF II Infantry černý, je opravdový pracant, který vás nenechá na holičkách. Tento nůž je vyráběn firmou Gerber v U.S.A. Jedná se o univerzální nůž s pevnou čepelí. Ideální pracant do nehostinných podmínek. Při testování prokázal nůž Gerber LMF, že je velice adaptabilní. Dalo by se říci, že je tak adaptabilní jako člověk, který ho nosí. Čepel nože si bez problémů poradí s tuhou zvířecí kůží. Zoubkované ostří si hravě poradí i s bezpečnostním pásem v autě, kovová hruška na konci rukojeti nože si poradí například s plexisklem, které se používá v helikoptérách.    Nůž Gerber LMF II opravdu univerzální pomocník, který bude sekat dříví, pomůže při stavbě přístřešku, díky uvazovacím…

Výrobce:

4 090  včetně DPH

Dostupnost: 2 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 7844 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Nůž LMF II Infantry černý, je opravdový pracant, který vás nenechá na holičkách. Tento nůž je vyráběn firmou Gerber v U.S.A.
Jedná se o univerzální nůž s pevnou čepelí. Ideální pracant do nehostinných podmínek. Při testování prokázal nůž Gerber LMF, že je velice adaptabilní. Dalo by se říci, že je tak adaptabilní jako člověk, který ho nosí.
Čepel nože si bez problémů poradí s tuhou zvířecí kůží. Zoubkované ostří si hravě poradí i s bezpečnostním pásem v autě, kovová hruška na konci rukojeti nože si poradí například s plexisklem, které se používá v helikoptérách. 
 
Nůž Gerber LMF II opravdu univerzální pomocník, který bude sekat dříví, pomůže při stavbě přístřešku, díky uvazovacím dírám ho můžete přívázat ke klacku a vyrobit si tak improvizované kopí.
Gerber LMF II – nůž do nepohody

Na čepel nože byla použita nerezová ocel 420HC, ocel má zvýšený podíl uhlíku 
Rukojeť nože je z materiálu TacHide. Zabraňuje tvorbě puchýřů i při dlouhotrvající práci. 
Díky oddělené hrušce od čepele, nůž daleko lépe absorbuje nárazy a je lépe izolovaný vůči elektrickému proudu.
Pouzdro je štíhlé a nebrání v pohybu, nevytváří hluk a je vhodné pro seskoky s padákem. 
Pouzdro je kompatibilní s MOLLE vazbou nebo ho můžete klasicky nosit na opasku.
Dalším překvapením je v pouzdře zabudovaný brousek, díky němuž můžete udržovat svůj Gerber LMF II ostrý jako břitva i v poli. 
Pouzdro je dále vybaveno fixačním stehenním popruhem
Nůž je vyráběn v U.S.A.

Nůž Gerber LMF II nabízí ocel střední třídy, dobré držení a příslušenství, které oceníte v náročných podmínkách, pro které je tento nůž designován.