Nůž SOG SEAL PUP ELITE – černý

Design jako oficiální nůž jednotek Navy Seal. Vlastnosti: Hladké černěné ostří, horní strana čepele ozubená Rukojeť černá zytelová s protiskluzovým reliéfem a oboustranou záštitou Čepel: AUS 8 nerezová ocel Délka ostří: 12,32 cm Celková délka: 24,13 cm Tvrdost oceli: 56-58 Rc Hmotnost: 151,05 g Nylonové pouzdro Série nožů Seal Po absolvování jednoho z nejrozsáhlejších testovacích a hodnotících programů, který kdy vláda USA provedla, a který zahrnoval nože většiny amerických výrobců nožířských výrobků, zvítězil nůž SOG Seal. Seals jsou jednou z nejspecializovanějších elitních vojenských skupin na světě. Seals musí projít jedním z nejpřísnějších výcvikových programů, které byly vymyšleny, aby z nich…

Výrobce:

2 915  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15017 Kategorie: , , Štítek:

Popis

Design jako oficiální nůž jednotek Navy Seal.
Vlastnosti:

Hladké černěné ostří, horní strana čepele ozubená
Rukojeť černá zytelová s protiskluzovým reliéfem a oboustranou záštitou
Čepel: AUS 8 nerezová ocel
Délka ostří: 12,32 cm
Celková délka: 24,13 cm
Tvrdost oceli: 56-58 Rc
Hmotnost: 151,05 g
Nylonové pouzdro

Série nožů Seal
Po absolvování jednoho z nejrozsáhlejších testovacích a hodnotících programů, který kdy vláda USA provedla, a který zahrnoval nože většiny amerických výrobců nožířských výrobků, zvítězil nůž SOG Seal. Seals jsou jednou z nejspecializovanějších elitních vojenských skupin na světě. Seals musí projít jedním z nejpřísnějších výcvikových programů, které byly vymyšleny, aby z nich vyrostl dokonalý válečník. Jen několik vyvolených obstojí a získá právo nosit na uniformě trojzubec Seal. Stejně tak důstojný musí být i nůž, který doprovází příslušníka Navy Seal. Vládní program hodnocení nožů USA zahrnoval neuvěřitelné testy, které hodnotily následující: pevnost při zlomení špičky, houževnatost čepele, ostrost a zachování ostří, testem prošla i rukojeť sárie nožů Seal Pup. 
 
TBD 
“To Be Determined” – být odhodlaný. Jste opravdu odhodlaní pokořit další hranici Vaší připravenosti? Pak je tu pro Vás POERLOCK EOD
 
ODOLNÝ A UNIVERZÁLNÍ 
Přes to, že byl SEAL PUP vyvinutý pro speciální síly v náročných podmínkáv misí po celém světě, jde především o velmi univerzální pevný nůž. Díky jeho malé váze avšak čepeli dlouhé 123 mm, stává se z nože nepostradatelný pomocník do přírody.  Celková délka nože je 229 mm, hmotnost: 153 g.
 
UNIKÁTNÍ ČEPEL
123 mm dlouhá, čepel s částečně hladkým a částečně zubatým ostřím z nerezové oceli AUS8 s povrchovou úpravou práškového lakování. Čepel má unikátně charakteristický tvar a po celé délce jejího hřbetu je opatřena výrazným příčným vroubkování. To pomůže, aby Vám nesklouzla ruka při pomocném tlaku dlaní na hřebt čepele.
 
RUKOJEŤ 
Robustní a odolná rukojeť z nylonu vyztuženého skelným vláknem. Materiál čepele pokračuje až do 3/4 rukojeti jako ..