Polarstar HPA Konverzní kit F2 pro VFC/Umarex HK417/G28

Patentovaný dvojitý solenoidový design: Dvojitý solenoidový design F2(TM) poskytuje stejnou funkci jako legendární Fusion Engine(TM), ale v kompaktnějším, efektivnějším a flexibilnějším provedení. Dvě solenoidy umožňují nezávislou regulaci trysky a talířového ventilu, aby bylo dosaženo bezkonkurenčního řízení jak doby nabíjení, tak i objemu použitého vzduchu. Kromě toho je možné měnit spouštěcí posloupnost tak, aby byla schopna pracovat jak s closed boltem, tak s režimem “AEG”. Zvýšená účinnost:  F2(TM) obsahuje novou jednodílnou, lehkou konstrukci ventilů, která však funguje stejným způsobem jako Fusion Engine(TM). Tento ventil je schopen pracovat při nižších tlacích a využívá méně vzduchu k fungování, což optimalizuje účinnost vzduchu. Pružinová tryska:  Tryska F2(TM) je předepjatá pružinou…

Výrobce:

14 250  včetně DPH

Dostupnost: 3 skladem

Porovnat

Popis

Patentovaný dvojitý solenoidový design:
Dvojitý solenoidový design F2(TM) poskytuje stejnou funkci jako legendární Fusion Engine(TM), ale v kompaktnějším, efektivnějším a flexibilnějším provedení. Dvě solenoidy umožňují nezávislou regulaci trysky a talířového ventilu, aby bylo dosaženo bezkonkurenčního řízení jak doby nabíjení, tak i objemu použitého vzduchu. Kromě toho je možné měnit spouštěcí posloupnost tak, aby byla schopna pracovat jak s closed boltem, tak s režimem “AEG”.
Zvýšená účinnost: 
F2(TM) obsahuje novou jednodílnou, lehkou konstrukci ventilů, která však funguje stejným způsobem jako Fusion Engine(TM). Tento ventil je schopen pracovat při nižších tlacích a využívá méně vzduchu k fungování, což optimalizuje účinnost vzduchu.
Pružinová tryska: 
Tryska F2(TM) je předepjatá pružinou dopředu, která zajišťuje konzistentní zatížení bez ohledu na provozní tlak. Může pojmout, stejně pružina jako Fusion Engine(TM), lehkou i těžkou pružinu, které jsou k dispozici pro nastavení síly zatížení.
Robustní konstrukce modelu F2 (TM) umožňuje provozní tlak v rozmezí 45psi až 145psi, který umožňuje dosahovat rychlosti od CQB po DMR při použití pouze jedné trysky pro celý rozsah nastavení rychlosti.

Vlastnosti:

Extrémně lehký a kompaktní design
Dvojitá solenoidová konstrukce umožňuje změnu z open na closed bolt střelbu.
F2 FCU s LCD umožňuje snadné nastavení.
Pružinová tryska poskytuje konzistentní zatížení
Jednoduchý talířový ventil může pracovat při nižších tlacích
Patentovaný dvojitý solenoidový design
Snadno nastavitelné FPS lze použít jak pro CQB, tak pro použití v terénu, aniž byste museli měnit trysky
F2 FCU je v podstatě Mini Fusion Engine. Nabízí stejnou nastavitelnost a výkon jako Fusion Engine, ale v balení velikosti válce.

Rychlostní rozsah: 205fps – 500fpsProvozní tlak: 45-145psiDélka: 4″Materiál: hliníková slitina