Popruh MAGPUL MS3(R) Sling GEN2 – Coyote

Systém MS3 Multi-Mission Sling System byl navržen tak, aby poskytoval univerzální řešení pro podporu zbraně v mnoha taktických prostředích a misích. Jako samostatný výrobek umožňuje tento rychle přenastavitelný systém MS3 operátorovi využít manévrovatelnost jednobodového upevnění pro přímou akci nebo dvoubodového upevnění pro stabilitu. Nastavení jednou rukou a rychloupínací, pevně uzamykatelný hardware zajišťují flexibilitu a odolnost skutečně přizpůsobivého systému popruhu. Koncepce MS3 umožňuje přesouvání zbraně z ramene na rameno a tím reagovat na střelbu zpoza rohu, pod vozidly nebo pro minimalizaci expozice.  MS3 GEN2 obsahuje nový nízkoprofilový rychloupínací jezdec, který minimalizuje objem a umožňuje bezpečné, a přitom snadné nastavení popruhu. Byla také zvětšena délka popruhu, aby se pohodlně přizpůsobil všem…

Výrobce:

1 941  včetně DPH

Dostupnost: 2 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15046 Kategorie: , , , Štítek:

Popis

Systém MS3 Multi-Mission Sling System byl navržen tak, aby poskytoval univerzální řešení pro podporu zbraně v mnoha taktických prostředích a misích. Jako samostatný výrobek umožňuje tento rychle přenastavitelný systém MS3 operátorovi využít manévrovatelnost jednobodového upevnění pro přímou akci nebo dvoubodového upevnění pro stabilitu. Nastavení jednou rukou a rychloupínací, pevně uzamykatelný hardware zajišťují flexibilitu a odolnost skutečně přizpůsobivého systému popruhu.
Koncepce MS3 umožňuje přesouvání zbraně z ramene na rameno a tím reagovat na střelbu zpoza rohu, pod vozidly nebo pro minimalizaci expozice.  MS3 GEN2 obsahuje nový nízkoprofilový rychloupínací jezdec, který minimalizuje objem a umožňuje bezpečné, a přitom snadné nastavení popruhu. Byla také zvětšena délka popruhu, aby se pohodlně přizpůsobil všem typům těla a konfiguracím výstroje.
ODOLNÝ POLYMER A NEZNIČITELNÝ HARDWARE

Lehký, ale odolný hardware vyrobený z tvrzené oceli a odolného polymeru.
Zámková lišta s křížovým šroubem v každém závěsu Paraclip umožňuje uživateli volitelně uzamknout jeho páku v zavřené poloze pro větší bezpečnost.
Ocelové páky Paraclip jsou kalené a povrchově upravené feritickým nitrokarbonizačním procesem pro extrémní odolnost proti opotřebení a korozi.

VYSOCE ODOLNÉ POPRUHY BEZ ZÁDRHELŮ

Speciální 1,25 palce široký nylonový popruh je pevný a odolný proti opotřebení a zároveň je odolný proti přichycení pro pohodlí uživatele.
Žádné ocásky, smyčky ani jiná potenciální nebezpečí zachycení.
Barevné popruhy mají úpravu pro blízké infračervené záření (NIR), která snižuje infračervenou signaturu.

PŘIZPŮSOBÍ SE VAŠIM POTŘEBÁM

Vysoce odolné 1-1/4″ popruhy bez zádrhelů.
Rychlý přechod mezi jednobodovým a dvoubodovým závěsem.
Symetrické poutka Paraclip(TM) umožňují snadný přechod a poskytují možnost rychlého uvolnění zbraně v případě nouze.
Nízkoprofilový nastavovací jezdec pro přidání nebo odebrání napětí závěsu v dvoubodovém režimu jednou rukou .

BARVA POPRUHU: COYOTE