Přídavná boční kapsa Wisport(R) SPARROW 5L – černá

Tato přídavná boční kapsa od polského výrobce batohů Wisport je kompatibilní s modulárním systémem MOLLE. Na její zadní straně se nacházejí dva svislé popruhy pro upevnění k batohu, po obvodu je pak rozmístěna popruhovina systému MOLLE pro připevnění dalších pouzder nebo organizérů. Primárně pro batohy Wisport Kapsa je primárně určena k batohům Wisport(R), ale jde připevnit k libovolnému batohu s odpovídající vazbou. Kapsa se uzavírá klopou shora zapínanou pomocí přezky. Kapsa je kompatibilní s následujícími batohy značky Wisport: Sparrow 20, Sparrow 30, SilverFox a ZipperFox. Rozměry: 32 x 14 x 12cm

Výrobce:

575  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 15339 Kategorie: , Štítek:

Popis

Tato přídavná boční kapsa od polského výrobce batohů Wisport je kompatibilní s modulárním systémem MOLLE. Na její zadní straně se nacházejí dva svislé popruhy pro upevnění k batohu, po obvodu je pak rozmístěna popruhovina systému MOLLE pro připevnění dalších pouzder nebo organizérů.
Primárně pro batohy Wisport
Kapsa je primárně určena k batohům Wisport(R), ale jde připevnit k libovolnému batohu s odpovídající vazbou. Kapsa se uzavírá klopou shora zapínanou pomocí přezky. Kapsa je kompatibilní s následujícími batohy značky Wisport: Sparrow 20, Sparrow 30, SilverFox a ZipperFox.
Rozměry: 32 x 14 x 12cm