Nové

Procesorovka Perun pro AUG

Perun pro AUG nahrazuje mechanické kontakty ve vaší replice AUG a poskytuje tak spoustu užitečných funkcí. Magnetické senzory spojené s magnetem nainstalovaným přímo na spoušti umožňují odstranit lištu, která spojuje spoušť s mechaboxem, takže chod spouště je mnohem hladší. Optická detekce polohy sektorového kola zajišťuje spolehlivou funkci jednoho výstřelu. S touto procesorovkou jsou kompatibilní pouze repliky v TM standardu, mezi které patří ty, které vyrábí: Tokyo Marui, G a G, JG, Well, CYMA, Classic Army. Vlastnosti: Pohyb spouště je detekován přímo na spoušti bez nutnosti držet spoušť Volitelné režimy střelby: POUZE SEMI, BINARY, SEMI-AUTO, SEMI-BURST, BURST-AUTO Nastavitelná citlivost spouště Aktivní brzda…

Výrobce:

2 818  včetně DPH

Dostupnost: 8 skladem

Porovnat

Popis

Perun pro AUG nahrazuje mechanické kontakty ve vaší replice AUG a poskytuje tak spoustu užitečných funkcí. Magnetické senzory spojené s magnetem nainstalovaným přímo na spoušti umožňují odstranit lištu, která spojuje spoušť s mechaboxem, takže chod spouště je mnohem hladší. Optická detekce polohy sektorového kola zajišťuje spolehlivou funkci jednoho výstřelu.
S touto procesorovkou jsou kompatibilní pouze repliky v TM standardu, mezi které patří ty, které vyrábí: Tokyo Marui, G a G, JG, Well, CYMA, Classic Army.
Vlastnosti:

Pohyb spouště je detekován přímo na spoušti bez nutnosti držet spoušť
Volitelné režimy střelby: POUZE SEMI, BINARY, SEMI-AUTO, SEMI-BURST, BURST-AUTO
Nastavitelná citlivost spouště
Aktivní brzda s nastavitelným brzdným výkonem
Přednatažení (s funkcí uvolnění pružiny)
Snížení rychlosti střelby
Alarm nízkého napětí baterie
Programování podporované vícebarevnou LED diodou
Režim DSG
Diagnostický systém
Elektronická resetovatelná pojistka

Popis funkcí:
Nastavitelná citlivost spouště – Spoušť lze nastavit na 5 úrovní citlivosti pro první i druhý stupeň spouště, od krátkého tahu potřebného k výstřelu až po dlouhý. Není potřeba žádná úprava spouště ani mechaboxu a změna citlivosti spouště je možná i v terénu.
Volitelné režimy střelby – Uživatel si může vybrat režimy střelby dostupné po krátkém nebo dlouhém stisknutí spouště: POUZE SEMI, BINARY, SEMI-AUTO, SEMI-BURST, BURST-AUTO.
Aktivní brzda – aktivní brzda zastaví motor po každém výstřelu a zabrání tak stlačení pružiny nebo v případě replik s vysokou rychlostí střelby přetočení (problém dvojitého výstřelu).
Precocking – Rychlá odezva spouště může být otázkou vítězství nebo porážky, zvláště v CQB situacích. S aktivovaným předpětím zůstane píst v zadní poloze po každém výstřelu s již stlačenou pružinou, což zajistí, že další výstřel bude vypálen ihned po stisknutí spouště. Pro uvolnění pružiny po použití přednatažení stiskněte spoušť a podržte ji po dobu 2 sekund, poté zazní druhý výstřel, tentokrát bez přednatažení a plně zabrzděný..