Nové

Procesorovka Perun pro P90 (TM standard)

Perun pro P90 nahrazuje spoušť a mechanické kontakty ve vaší replice P90 a poskytuje tak spoustu užitečných funkcí. Magnetické senzory spojené s magnetem nainstalovaným přímo na spoušti umožňují odstranit lištu, která spojuje spoušť s mechaboxem, takže stisk spouště je mnohem hladší. Patentovaná vypínací páka (dodává se s procesorovkou) spolupracuje s optickým senzorem, aby se odstranily všechny problémy s funkcí jednotlivého výstřelu. Repliky kompatibilní s touto procesorovkou jsou modely od: Tokyo Marui, ACM, Classic Army, CYMA, J Tactical, JG. Není kompatibilní s G a G a Krytac P90. Vlastnosti: Pohyb spouště je detekován přímo na spoušti bez nutnosti držet spoušť Zakázková vypínací…

Výrobce:

2 818  včetně DPH

Dostupnost: 8 skladem

Porovnat

Popis

Perun pro P90 nahrazuje spoušť a mechanické kontakty ve vaší replice P90 a poskytuje tak spoustu užitečných funkcí. Magnetické senzory spojené s magnetem nainstalovaným přímo na spoušti umožňují odstranit lištu, která spojuje spoušť s mechaboxem, takže stisk spouště je mnohem hladší. Patentovaná vypínací páka (dodává se s procesorovkou) spolupracuje s optickým senzorem, aby se odstranily všechny problémy s funkcí jednotlivého výstřelu.
Repliky kompatibilní s touto procesorovkou jsou modely od: Tokyo Marui, ACM, Classic Army, CYMA, J Tactical, JG. Není kompatibilní s G a G a Krytac P90.
Vlastnosti:

Pohyb spouště je detekován přímo na spoušti bez nutnosti držet spoušť
Zakázková vypínací páka, která spolupracuje s optickými senzory pro spolehlivý jednotlivý výstřel
Volitelné režimy střelby: POUZE SEMI, BINARY, SEMI-AUTO, SEMI-BURST, BURST-AUTO
Nastavitelná citlivost spouště
Aktivní brzda s nastavitelným brzdným výkonem
Přednatažení (s funkcí uvolnění pružiny)
Snížení rychlosti střelby
Alarm nízkého napětí baterie
Programování podporované vícebarevnou LED diodou
Režim DSG
Diagnostický systém
Elektronická resetovatelná pojistka

Popis funkcí:
Nastavitelná citlivost spouště – Spoušť lze nastavit na 5 úrovní citlivosti pro první i druhý stupeň spouště, od krátkého tahu potřebného k výstřelu až po dlouhý. Není potřeba žádná úprava spouště ani mechaboxu a změna citlivosti spouště je možná i v terénu.
Volitelné režimy střelby – Uživatel si může vybrat režimy střelby dostupné po krátkém nebo dlouhém stisknutí spouště: POUZE SEMI, BINARY, SEMI-AUTO, SEMI-BURST, BURST-AUTO.
Aktivní brzda – aktivní brzda zastaví motor po každém výstřelu a zabrání tak stlačení pružiny nebo v případě replik s vysokou rychlostí střelby přetočení (problém dvojitého výstřelu).
Precocking – Rychlá odezva spouště může být otázkou vítězství nebo porážky, zvláště v CQB situacích. S aktivovaným předpětím zůstane píst v zadní poloze po každém výstřelu s již stlačenou pružinou, což zajistí, že další výstřel bude vypálen ihned po stiskn..