Procesorovka Perun V2 Hybrid s kabeláží do pažby

Perun V2 Hybrid nahrazuje klasické mechanické kontakty v airsoftové zbrani a poskytuje množství užitečných funkcí. Optické a magnetické senzory eliminují pohyblivé části, které jsou náchylné k poškození, čímž se zvyšuje spolehlivost. Adaptivní ovládání spouště umožňuje přepnutí z krátkého chodu spouště na dlouhý dokonce i přímo v terénu. Instalace je u většiny mechaboxů V2 (ve standardu Tokyo Marui) bez nutnosti jakýchkoli úprav. Podrobnosti a výjimky najdete v manuálu. Funkce: Citlivost spouště – citlivost spouště lze nastavit v 5 úrovních citlivosti, od velmi krátkého chodu až po velmi dlouhý. Není nutná žádná úprava spouště nebo mechaboxu. Změna citlivosti spouště je možná i v…

Výrobce:

1 901  včetně DPH

Není skladem

Porovnat

Popis

Perun V2 Hybrid nahrazuje klasické mechanické kontakty v airsoftové zbrani a poskytuje množství užitečných funkcí. Optické a magnetické senzory eliminují pohyblivé části, které jsou náchylné k poškození, čímž se zvyšuje spolehlivost. Adaptivní ovládání spouště umožňuje přepnutí z krátkého chodu spouště na dlouhý dokonce i přímo v terénu.
Instalace je u většiny mechaboxů V2 (ve standardu Tokyo Marui) bez nutnosti jakýchkoli úprav. Podrobnosti a výjimky najdete v manuálu.
Funkce:

Citlivost spouště – citlivost spouště lze nastavit v 5 úrovních citlivosti, od velmi krátkého chodu až po velmi dlouhý. Není nutná žádná úprava spouště nebo mechaboxu. Změna citlivosti spouště je možná i v terénu.

Nezávislé programování přepínače střelby – naprogramujte režimy střelby jakkoli chcete, nastavením safe/semi/auto na obou pozicích přepínače.

Aktivní brzda – umožňuje zastavení motoru po každém výstřelu. V případě problému dvojitého výstřelu ve zbraních s vysokou kadencí je aktivní brzda účinným řešením. Může také zabránit zbytečnému stlačování pružiny – píst zůstane mezi výstřely v přední poloze. Aktivní brzdu můžete vypnout nebo zapnout během několika vteřin.

Přednatažení pístu – rychlá reakce spouště může být rozdílem mezi vítězstvím nebo prohrou, zejména v CQB. Při aktivovaném přednatažením pístu zůstane píst po každém výstřelu v zadní poloze s již stlačenou pružinou, což zajistí, že další výstřel proběhne okamžitě po stisknutí spouště. Chcete-li pružinu uvolnit po použití přednatažení, stiskněte spoušť a podržte ji po dobu 2 sekund, poté bude spuštěn druhý výstřel, tentokrát bez přednatažení.

2-polohová spoušť – lehkým stisknutím spouště vystřelí zbraň semi (nebo burst), plním stisknutím burst (nebo auto). Dostupné módy: semi – burst, semi – auto a burst – auto.

Režim dvojité střely – umožňuje nastavit dva výstřely v poloautomatickém režimu. Po zapnutí tohoto režimu, zbraň vystřelí nejen při stisku spouště, ale i při jejím uvolnění.

Snížení kadence – snižuje kadenci v režimu auto nebo burst..