PTS EPM 1-S zásobník pro M4/M16 170 ran, krátký – pískový

PTS(R) Enhanced Polymer Magazine ONE neboli EPM1 je nejpokročilejší pružinový zásobník pro AEG s nejvyšší kapacitou, jaký kdy byl vyroben. Příhodný název EPM1 je pro zásobník který je PRVNÍ v mnoha ohledech: EPM1 je první společný vývoj mezi PTS a Odin Innovations.EPM1 je první tlačný zásobník pro AEG, který konkuruje kapacitě zásobníků s vysokou kapacitou (točné).EPM1 je první zásobník pro AEG s okénkem „Fuel Gauge“, které ukazuje plnou nebo zbývající kapacitu kuliček.EPM1 je první zásobník, který spolehlivě dosahuje jak vysoké kapacity kuliček, tak vysoké rychlosti podávání kuliček do zbraně. Skořepina EPM1 je vyrobena z polymeru Dupont Zytel(R), díky kterému je…

Výrobce:

1 122  včetně DPH

Není skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 13089 Kategorie: , , Štítek:

Popis

PTS(R) Enhanced Polymer Magazine ONE neboli EPM1 je nejpokročilejší pružinový zásobník pro AEG s nejvyšší kapacitou, jaký kdy byl vyroben. Příhodný název EPM1 je pro zásobník který je PRVNÍ v mnoha ohledech:
EPM1 je první společný vývoj mezi PTS a Odin Innovations.EPM1 je první tlačný zásobník pro AEG, který konkuruje kapacitě zásobníků s vysokou kapacitou (točné).EPM1 je první zásobník pro AEG s okénkem „Fuel Gauge“, které ukazuje plnou nebo zbývající kapacitu kuliček.EPM1 je první zásobník, který spolehlivě dosahuje jak vysoké kapacity kuliček, tak vysoké rychlosti podávání kuliček do zbraně.
Skořepina EPM1 je vyrobena z polymeru Dupont Zytel(R), díky kterému je extrémně odolná a pevná. Další přenesenou funkcí je průběžné vedení zásobníku, které omezuje zasekávání při vytahování nebo vkládání do sumek nebo zásobníku na pušku. Charakteristická EP textura byla implementována do pláště, aby zásobník získal pozitivní texturu pro lepší úchop a hmatový vjem. 
Vnitřní základní deska EPM1 byla také zcela přepracována. Díky zasouvací konstrukci je základní deska pevnější a odolnější vůči poškození nebo prasknutí při upuštění zásobníku. Je také výrazně štíhlejší než EPM první generace, takže stohování do sumek nebo během skladování zabere méně místa než dříve. Pata základny je zkosená, aby mohla fungovat jako monopod při opřené střelbě, a jako dříve je do základny integrována značkovací matice pro použití ​​identifikace zásobníku.
Nový vylepšený jezdec zásobníku je výsledkem designérské spolupráce s Deranged Designs. Vylepšená kladička udržuje tlak pružiny na kuličky koncentrovaný v souladu se zásobníkem, místo toho přidává boční tlak na zásobu kuliček proti stěnám kanálu zásobníku. Tento nový design jezdce výrazně zlepšuje rychlost a konzistenci podávání kuliček a zcela zabraňuje tomu, aby kuličky sklouzly kolem jezdce a způsobovaly tak zaseknutí.
Nejvýznamnějším a nejinovativnějším externím prvkem EPM1 je okno “Palivoměru”. Díky novému jedinečnému oranžovému indikátoru hladiny kuliček v zásobníku můžete okamžitě vědět..