Nové

PTS M-LOK rukojeť EPF-M – písková

PTS EPF-M (Enhanced Polymer Grip-Modular) je navržen pro montáž přímo na systém M-LOK. CNC obráběný hliníkový uzamykací systém je zatavený do polymeru, aby byla rukojeť pevnější a odolnější. Díky kompaktní velikosti je ideální pro všechny velikosti rukou a minimalizuje interference s barikádami, překážkami nebo vaším taktickým vybavením. Design textury zachovává kontinuitu vzhledu s naším dalším příslušenstvím pro pušky PTS Enhanced Polymer. Stejně jako všechny polymerové produkty PTS je vyroben z vysoce pevného a vysoce kvalitního polymeru Dupont Zytel, který obstojí v reálném použití i jako jakékoliv skutečné příslušenství ke střelným zbraním. Vlastnosti: Polymerové úchopové body Hliníkový uzamykací systém M-LOK Obsahuje 1 pár šroubů M-LOK, matice a…

Výrobce:

829  včetně DPH

Dostupnost: 3 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 14529 Kategorie: , , Štítek:

Popis

PTS EPF-M (Enhanced Polymer Grip-Modular) je navržen pro montáž přímo na systém M-LOK. CNC obráběný hliníkový uzamykací systém je zatavený do polymeru, aby byla rukojeť pevnější a odolnější.
Díky kompaktní velikosti je ideální pro všechny velikosti rukou a minimalizuje interference s barikádami, překážkami nebo vaším taktickým vybavením. Design textury zachovává kontinuitu vzhledu s naším dalším příslušenstvím pro pušky PTS Enhanced Polymer.
Stejně jako všechny polymerové produkty PTS je vyroben z vysoce pevného a vysoce kvalitního polymeru Dupont Zytel, který obstojí v reálném použití i jako jakékoliv skutečné příslušenství ke střelným zbraním.
Vlastnosti:

Polymerové úchopové body
Hliníkový uzamykací systém M-LOK
Obsahuje 1 pár šroubů M-LOK, matice a šestihranný klíč

Specifikace:
Barevná varianta – písková (dark earth)Materiál – Dupont PolymerHmotnost – 40 g (cca)Rozměr – 34 x 28 x 63 mmKompatibilita – kolejnicové systémy M-LOK
Upozornění: Tento produkt je určen pouze pro účely airsoftu, školení a simulace. Nesprávné používání airsoftových produktů, včetně skutečných střelných zbraní, je potenciálně nebezpečné a může způsobit vážné zranění. Společnost PTS nepřijímá žádnou odpovědnost za zneužití tohoto produktu.