PYRAMEX Ochranné brýle V2G EGB1810ST, nemlživé – čiré

V2G se dodávají se stranicemi i pružnou páskou. Páska umožňuje rychlé upevnění. Pěnové těsnění perfektně utěsňuje a zabraňuje pronikání prachu a vzdušných částic. 99procent ochrana proti škodlivému UVA/B/C záření. Chrání před oslněním. Možnost vložení dioptrické vložky RX1800. (PYRAM06) Brýle splňují balistické normy ANSI Z87.1 a MIL-PRF 32432 a také Evropskou normu EN 166. Hmotnost: 38g Ideální na paintball, airsoft či na sportovní střelbu. Čištění a údržba ochranných brýlí PYRAMEX s H2X Anti-Fog (nemlživou) povrchovou úpravou: Zorník brýlí s H2X Anti-Fog (nemlživou) povrchovou úpravou nesmí být čištěn mýdlovou vodou ani jiným čistícím roztokem, včetně Pyramex čistícím roztokem. Zorník lze čistit pouze…

Výrobce:

384  včetně DPH

Dostupnost: 10 skladem

Porovnat
Katalogové číslo: 8079 Kategorie: , , Štítek:

Popis

V2G se dodávají se stranicemi i pružnou páskou. Páska umožňuje rychlé upevnění. Pěnové těsnění perfektně utěsňuje a zabraňuje pronikání prachu a vzdušných částic. 99procent ochrana proti škodlivému UVA/B/C záření. Chrání před oslněním. Možnost vložení dioptrické vložky RX1800. (PYRAM06)
Brýle splňují balistické normy ANSI Z87.1 a MIL-PRF 32432 a také Evropskou normu EN 166.
Hmotnost: 38g
Ideální na paintball, airsoft či na sportovní střelbu.
Čištění a údržba ochranných brýlí PYRAMEX s H2X Anti-Fog (nemlživou) povrchovou úpravou:

Zorník brýlí s H2X Anti-Fog (nemlživou) povrchovou úpravou nesmí být čištěn mýdlovou vodou ani jiným čistícím roztokem, včetně Pyramex čistícím roztokem.
Zorník lze čistit pouze vodou nebo proudem vzduchu pro odstranění smítek.
Ačkoliv je zorník omyvatelný, NESMÍ se otírat, když je mokrý. Když povrch nasákne vlhkost, je kvůli povrchově aktivní látce velmi měkký.
V případě, že je zorník mokrý, NEutírejte jej. Zorník nechte uschnout a potom vyleštěte měkkou čistou utěrkou z bavlny nebo mikro-vlákna (ne cupanina).
H2X Anti-Fog (nemlživá) povrchová úprava zůstává zachována i přes mnohá proplachování vodou, povrchová úprava se tím neodstraní.