RetroArms CNC hliníkové tělo AR15 (M4/16) – Typ C

Vysoce precizní a odolné CNC tělo (receiver) od české firmy RetroArms přináší do světa airsoftu nekompromisní kvalitu a inovace. Inspirací při výrobě byly výrobní procesy u ostrých zbraní AR15 (M4/16) i AR10 (SR-25).Tělo je vyrobeno z leteckého duralu EN AW 7075 T651, což znamená, že nejenže odolává mnohonásobně tvrdšímu zacházení než běžná kovová slitinová těla, ale má i několikanásobně vyšší životnost. Tato kvalita je dosažena díky náročnému procesu CNC výroby, který vyžaduje nejen čas, ale i velké množství speciálního materiálu. Na Upperu (horní část těla) tohoto těla najdete precizně vyfrézovanou RIS lištu MIL-STD-1913 a možnost použití původní nebo custom natahovací páky. Odražeč…

Výrobce:

7 790  včetně DPH

Není skladem

Porovnat

Popis

Vysoce precizní a odolné CNC tělo (receiver) od české firmy RetroArms přináší do světa airsoftu nekompromisní kvalitu a inovace. Inspirací při výrobě byly výrobní procesy u ostrých zbraní AR15 (M4/16) i AR10 (SR-25).Tělo je vyrobeno z leteckého duralu EN AW 7075 T651, což znamená, že nejenže odolává mnohonásobně tvrdšímu zacházení než běžná kovová slitinová těla, ale má i několikanásobně vyšší životnost. Tato kvalita je dosažena díky náročnému procesu CNC výroby, který vyžaduje nejen čas, ale i velké množství speciálního materiálu.
Na Upperu (horní část těla) tohoto těla najdete precizně vyfrézovanou RIS lištu MIL-STD-1913 a možnost použití původní nebo custom natahovací páky. Odražeč nábojnic a doraz závěru jsou součástí Upperu, což zajišťuje maximální pevnost a odolnost. Pro snadný přístup k nastavení přítlaku Hop-Up komory slouží praktická protiprachová krytka na pružině. Páka závěru nemá funkci otevírání protiprachové krytky, ale jen imitační. Krytka se otevírá prsty.Lower (spodní část těla) je rovněž vyroben z leteckého duralu EN AW 7075 T651 a je výrazně zesílen, což zabraňuje jeho zlomení. Klínové kolíky spojující Lower a Upper eliminují všechny mezery a vůli, které byly typické pro zinková těla. Speciální klínový systém zajišťuje pevné spojení bez nutnosti používat nadměrnou sílu.Povrch CNC těla je pískovaný syntetickým korundem a chráněn ochranným eloxováním, což zabraňuje korozi a dodává tělu matný vzhled.
S tímto tělem od RetroArms získáte nejen vysokou kvalitu a odolnost, ale i možnost individuálního přizpůsobení vaší airsoftové zbraně. Instalace vyžaduje odborné znalosti, ale s ohledem na kompatibilitu s Tokyo Marui standardem můžete očekávat bezproblémovou instaci.Samozřejmě nejlepší výsledky a jistotu snadné instalace dosáhnete především s CNC mechaboxem RetroArms!

Obsah balení:

CNC tělo (lower plus upper)
CNC klínové kolíky se šrouby (2 ks)
CNC montážní deska pažby se 4 šrouby
CNC středový kolík se šrouby
CNC doražeč závěru s pružinou a kolíkem
Plastová protiprachová krytka s pružinkou..