RetroArms CNC hop-up komora pro M4/M16

Hop Up komora pro airsoftové zbraně M4 apod. Hop Up komora Retro ARMS má díly vyrobeny na CNC obráběcím centru z materiálu EN AW 2007 a EN AW 7075. Regulační kolo je z polypropylenu se skelným vláknem. Regulace přítlaku je vysoce výkonná, díky použitému materiálu nedochází k průhybu regulační páky. Konstrukce přítlaku umožňuje citlivé nastavení po 0,01mm v rozmězí 2mm. Hop Up komora Retro Arms nejlépe pasuje do mechaboxů Retro Arms, ale lze ji použít i do klasických zinkových mechaboxů, ale nemůžeme zaručit souosost a přesnost jako u mechaboxů Retro Arms. Hop Up komora má o kroužek, proti vypadávání kuliček.…

Výrobce:

966  včetně DPH

Dostupnost: 48 skladem

Porovnat

Popis

Hop Up komora pro airsoftové zbraně M4 apod. Hop Up komora Retro ARMS má díly vyrobeny na CNC obráběcím centru z materiálu EN AW 2007 a EN AW 7075. Regulační kolo je z polypropylenu se skelným vláknem. Regulace přítlaku je vysoce výkonná, díky použitému materiálu nedochází k průhybu regulační páky. Konstrukce přítlaku umožňuje citlivé nastavení po 0,01mm v rozmězí 2mm.
Hop Up komora Retro Arms nejlépe pasuje do mechaboxů Retro Arms, ale lze ji použít i do klasických zinkových mechaboxů, ale nemůžeme zaručit souosost a přesnost jako u mechaboxů Retro Arms.
Hop Up komora má o kroužek, proti vypadávání kuliček.
Přítlačný váleček je integrovaný do páky přítlaku, tím nedochází k jeho vypadávání při montáži/demontáži. Pro experimentální nastavování lze dokoupit konverzní páky přítlaku.
Zámeček hlavně není součástí balení. Lze použít původní zámeček, nebo objednat nezničitelný zámeček hlavně od Retro Arms.
Povrchová úprava je dekorativním eloxováním na červeno černou barvu.