RetroArms CNC mechabox QSC V2 (8mm) – Specna Arms Edition

Předělaný a modernizovaný CNC mechabox vyrobený ve spolupráci s Retro Arms. Vyrobeno pouze z nejkvalitnějších materiálů za použití přesného CNC stroje. Perfektní pro ladění všech typů AR replik, uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Nejedná se tedy o odlitek jako u čínských značek!  Extrémně odolný, zesílený skelet mechaboxu V2, vyrobený z odolného hliníku AW 7075. Mechabox byl uzpůsob pro montáž 8mm ložisek (nejsou součástí balení) a má systém rychlé výměny pružin QSC. Balení obsahuje sadu montážních šroubů a ocelový vodič pružiny QSC s ložisky. Kostra je plně kompatibilní s replikami EDGE SA-Exx. U řady SA-Hxx mohou být však nutné úpravy. Proto doporučujeme montáž v odborném servisu. Samozřejmostí je…

Výrobce:

3 501  včetně DPH

Není skladem

Porovnat

Popis

Předělaný a modernizovaný CNC mechabox vyrobený ve spolupráci s Retro Arms. Vyrobeno pouze z nejkvalitnějších materiálů za použití přesného CNC stroje. Perfektní pro ladění všech typů AR replik, uspokojí i ty nejnáročnější uživatele. Nejedná se tedy o odlitek jako u čínských značek! 
Extrémně odolný, zesílený skelet mechaboxu V2, vyrobený z odolného hliníku AW 7075. Mechabox byl uzpůsob pro montáž 8mm ložisek (nejsou součástí balení) a má systém rychlé výměny pružin QSC.
Balení obsahuje sadu montážních šroubů a ocelový vodič pružiny QSC s ložisky.
Kostra je plně kompatibilní s replikami EDGE SA-Exx. U řady SA-Hxx mohou být však nutné úpravy. Proto doporučujeme montáž v odborném servisu.
Samozřejmostí je používání standardních dílů pro mechabox verze II. Obě poloviny mechaboxu na sebe zapadnou s naprostou přesností včetně otvorů pro ložiska, které jsou 100procent souosé. 
POZNÁMKA: Rám není kompatibilní s hlavou válců Maxx Model
Instalace mechaboxu vyžaduje odborné znalosti.