RetroArms CNC Set ocelových ozubených kol PandoRA – převod 20:1 (3mm)

Na airsoftovém trhu existuje spousta CNC kol, ale ne všechna jsou kvalitní a skutečně odolná! U RetroArms si řekli zkrátka dost a vyrobili pro vás kola, která jsou celá kompletně CNC obráběná z vysoce kvalitní kalené oceli pro AEG airsoftové zbraně.Tato kola s názvem PandoRA odkazující svým názvem na Pandóru z řeckých báji (což znamená “Obdarovaná všemi dary”) vám také přináší všechny dary (výhody) těch nejodolnějších kol na trhu. Kola jsou totiž kompletně vyrobeny z jednoho bloku masivní oceli, takže žádné skládání z více části! Před produkcí byly testovány na pružině M210 až 10 000 ranami v CNC mechaboxech RetroArms bez známek…

Výrobce:

1 745  včetně DPH

Není skladem

Porovnat

Popis

Na airsoftovém trhu existuje spousta CNC kol, ale ne všechna jsou kvalitní a skutečně odolná! U RetroArms si řekli zkrátka dost a vyrobili pro vás kola, která jsou celá kompletně CNC obráběná z vysoce kvalitní kalené oceli pro AEG airsoftové zbraně.Tato kola s názvem PandoRA odkazující svým názvem na Pandóru z řeckých báji (což znamená “Obdarovaná všemi dary”) vám také přináší všechny dary (výhody) těch nejodolnějších kol na trhu.
Kola jsou totiž kompletně vyrobeny z jednoho bloku masivní oceli, takže žádné skládání z více části!
Před produkcí byly testovány na pružině M210 až 10 000 ranami v CNC mechaboxech RetroArms bez známek opotřebení. Perkfetně si rozumí s písty od RetroArms. Ozubená kola dodávaná v sadě: Pístové kolo – Středové kolo – Motorové kolo.

RetroArms nabízí následující provedení kol:1. převodový poměr 20:1a) s 3mm osičkoub) se 4mm osičkouc) SR-25 s 3mm osičkou
2. Převodový poměr 16:1a) s 3mm osičkoub) se 4mm osičkouc) TM NGRS s 3mm osičkou (jen pro EBB zbraně TM NGRS)
3. Převodový poměr 13:1a) s 3mm osičkoub) se 4mm osičkou
4. Převodový poměr 10:1
5. Převodový poměr DSG (Dual Selector Gear)

Nezapomeňte, že kola s 4mm osičkami je možné použít jen s ložisky s 4mm vnitřním průměrem, a také budete potřebovat 4mm vymezovací podložky, abyste docílili správného vypodložení kol. Nezapomeňte také zkontrolovat správný úhel náběhu pístového kola na píst (AOE).Standardní kola a běžně dostupná ložiska se vyrábí s 3mm osičkami.