RetroArms CNC spoušť AR15 – D

Spoušt je nově navržená tvarová spoušt pro airsoftové zbraně typu M4. Spoušť je vyrobená z leteckého duralu EN AW 7075, který má pevnost oceli a hmotnost hliníku, proto je vhodný na tyto namáhané díly. Spoušť je vyráběná na CNC obráběcím centru a má povrchovou úpravu ochranným eloxování o síle 5µm v několika barevných variantách (0,005mm). Spoušť je navržená v Tokyo Marui standardu, což znamená, že lze spoušť používat bez úprav s většinou spoušťových kontaktů a ve všech Zinkolitových i CNC mechaboxech verze II (platí pouze pro zbraně M4). Nový typ spouště lze poznat podle vyrytého označení na spoušti. Spoušť má standardní chod a nezrychluje střelbu, ale díky tvaru a…

Výrobce:

200  včetně DPH

černáčernáčervenáčervenámodrámodráoranžováoranžovástříbrnástříbrnásvětle modrásvětle modrázelenázelenážlutážlutá
Zrušit výběr
Porovnat

Popis

Spoušt je nově navržená tvarová spoušt pro airsoftové zbraně typu M4. Spoušť je vyrobená z leteckého duralu EN AW 7075, který má pevnost oceli a hmotnost hliníku, proto je vhodný na tyto namáhané díly. Spoušť je vyráběná na CNC obráběcím centru a má povrchovou úpravu ochranným eloxování o síle 5µm v několika barevných variantách (0,005mm).
Spoušť je navržená v Tokyo Marui standardu, což znamená, že lze spoušť používat bez úprav s většinou spoušťových kontaktů a ve všech Zinkolitových i CNC mechaboxech verze II (platí pouze pro zbraně M4).
Nový typ spouště lze poznat podle vyrytého označení na spoušti.
Spoušť má standardní chod a nezrychluje střelbu, ale díky tvaru a barevnému odstínu je velmi zajímavým doplňkem zbraně.
Označení “D” znamená tvar spoušťě, nikoliv označení verze.

Další informace

Barva

, , , , , , ,