RetroArms Ocelový CNC přerušovač střelby M4

Přerušovač střelby pro mechabox verze II , používaný v airsoftových zbraních typu AR15. Přerušovač je tvarově upravený tak, aby spolehlivě fungoval na nejrozšířenějších spoušťových kontaktech. Úkolem přerušovače je mechanické rozpojení člunku spoušťových kontaktů. Přerušovač střelby je vyroben CNC frézováním z vysoce jakostní oceli 90MnCrV8. K instalaci do CNC mechaboxu verze II je potřeba 1ks šroub M2,5 (není součásti balení). Je potřeba dávat pozor aby se přerušovač střelby volně pohyboval na čepu bez odporu. Při dotahování šroubu nepoužívejte nadměrnou sílu. Závit šroubu lze zajistit lepidlem na závity. Kontaktní místa přerušovače střelby je vhodné namazat vazelínou.

Výrobce:

264  včetně DPH

Dostupnost: 42 skladem

Porovnat

Popis

Přerušovač střelby pro mechabox verze II , používaný v airsoftových zbraních typu AR15. Přerušovač je tvarově upravený tak, aby spolehlivě fungoval na nejrozšířenějších spoušťových kontaktech. Úkolem přerušovače je mechanické rozpojení člunku spoušťových kontaktů.
Přerušovač střelby je vyroben CNC frézováním z vysoce jakostní oceli 90MnCrV8. K instalaci do CNC mechaboxu verze II je potřeba 1ks šroub M2,5 (není součásti balení).
Je potřeba dávat pozor aby se přerušovač střelby volně pohyboval na čepu bez odporu. Při dotahování šroubu nepoužívejte nadměrnou sílu. Závit šroubu lze zajistit lepidlem na závity. Kontaktní místa přerušovače střelby je vhodné namazat vazelínou.